Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Czas oczekiwania na produkt

Czas oczekiwania na produkt

Kraj pochodzenia produktu

Kraj pochodzenia produktu

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

 • 479,00 zł - 21 438,00 zł

Gwarancja

Gwarancja

Kolor

Kolor

Wersja

Wersja

 • Banner

 • Bezpieczne zakupy

  regulamin sklepu internetowego
 • Płatności

  Płatności
 • Paczkomaty Inpost

  Paczkomaty Inpost
Stoły do masażu
łóżko do masażu, stół do masażu

Stoły do masażu

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór stołów do masażu. Dzięki temu można je dopasować nie tylko do charakterystyki wykonywanych zabiegów i wygody użytkowania, ale też budżetu. Nasz produkty różnią się możliwościami w zakresie ich regulacji, rozmiarami, przeznaczeniem – możesz także wybrać stół odpowiedni do Twojego gabinetu pod względem kolorystycznym! Stacjonarny stół do masażu to produkt, który doskonale sprawdzi się przy wieloletniej eksploatacji!

Aktywne filtry

Łóżka do masażu – bogaty asortyment w sklepie Ocean Zdrowia

Każde nasze łóżko do masażu to wysokiej jakości produkt, który zapewni Ci wygodę pracy, a jednocześnie zadba o komfort Twoich klientów. Nasz asortyment obejmuje:

Ocean Zdrowia – stoły do masażu i stoły do rehabilitacji

W naszej ofercie dostępne są również modele zaawansowane, takie jak między innymi stacjonarne stoły dwuczęściowe przeznaczone do rehabilitacji. Ich największym atutem jest szeroki zakres regulacji wysokości. Idealnym uzupełnieniem jest także zakup wyposażenia opcjonalnego, choćby tzw. banany rehabilitacyjne czy wieszaki na podkład celulozowy. W gabinetach rehabilitacyjnych sprawdzą się także stoły wyposażone w różnego rodzaju systemy jezdne – np. z czterema skrętnymi kółkami lub centralną ich blokadą.

Oferujemy również przenośne stoły do masażu i rehabilitacji. To świetne rozwiązanie dla fizjoterapeutów i masażystów pracujących nie tylko we własnym gabinecie, ale też bezpośrednio w domu klienta. Taki składany stół różni się od stacjonarnego tym, że jest lekki i poręczny. Dzięki temu fizjoterapeuta może zabrać go w dowolne miejsce. Wynika to z charakterystyki zastosowanych do jego wykonania materiałów. Do stelaża używa się drewna lub aluminium. Przenośny stół do masażu dostępny jest m.in. w wariancie z zaokrąglonymi brzegami. Można go też wzbogacić o wyposażenie dodatkowe: podłokietniki, podgłówki czy półki pod ramiona.

Jak wybrać odpowiedni stół do masażu?

Stoły do masażu to produkty, które każdy klient musi wybrać zgodnie z tym jaką dziedziną się zajmuje. Przeznaczenie stołu to bowiem główny argument, który należy wziąć pod uwagę. Dobrze jest także upewnić się, czy dany model ma regulację wysokości bądź możliwość blokowania kółek. Ważny jest także rozmiar stołu, ponieważ musi być on dopasowany do gabinetu oraz do pacjentów, z którymi pracujesz.

Śledź nas na Facebooku