• Banner

  • Bezpieczne zakupy

    regulamin sklepu internetowego
  • Płatności

    Płatności
  • Paczkomaty Inpost

    Paczkomaty Inpost
przenośne stoły do masażu
Stół do masażu przenośny, łóżko do masażu składane

przenośne stoły do masażu

W tej kategorii firma OCEAN ZDROWIA proponuje Państwu przeznaczone do masażu stoły, które można z łatwością przenieść w dowolne miejsce i tam wykonać zabieg. W związku z tym przenośne łóżko do masażu to idealny wybór dla masażystów i rehabilitantów odwiedzających swoich klientów w domach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Aktywne filtry

Łóżko do masażu przenośne – idealne dla salonów masażu i SPA

Przenośny stół do masażu sprawdzi się wszędzie tam, gdzie konieczny jest maksymalny komfort pacjenta przy jednoczesnej dużej mobilności. Propozycje firmy OCEAN ZDROWIA zachowują wszystkie zalety cechujące stacjonarne stoły, a jednocześnie umożliwiają dotarcie ze swoimi usługami masażu w dowolne miejsce. Przenośne stoły do masażu to także ciekawa opcja dla salonów SPA i kosmetycznych – szczególnie gdy istnieje konieczność złożenia stołu dla oszczędności miejsca.

Łóżko do masażu przenośne – lekkie i wygodne

Stoły składane do masażu przeznaczone do przenoszenia oparte są o solidny drewniany lub aluminiowy stelaż pozwalający na regulację wysokości. Spawane łączenia, wytrzymałe zawiasy i linki gwarantują, że składany stół do masażu przenośny pozostaje stabilny bez względu na prowadzone zabiegi. Pracę masażysty i fizjoterapeuty jeszcze bardziej ułatwi dodatkowe wyposażenie – regulowany podgłówek, podłokietniki i otwór na twarz, które jednocześnie sprawią, że przebywanie na blacie stołu będzie nad wyraz wygodne.

Stół do masażu przenośny – dla wymagających

Przeznaczone do rehabilitacji i masażu składane stoły zostały stworzone z uwzględnieniem zasad ergonomii. Są niezwykle solidne, a jednocześnie pozwalają na pracę w dowolnych okolicznościach – można je bardzo szybko złożyć i przenieść w dołączonej do zestawu torbie.

Zarówno aluminiowy, jak i drewniany stół występują w kilku wariantach kolorystycznych. Składany stół do masażu przenośny to doskonały wybór dla poszukujących dobrej jakości w przystępnej cenie. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu – proponujemy Państwu profesjonalne doradztwo na każdym etapie zakupów.

Śledź nas na Facebooku