Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

 • 1 056,00 zł - 2 924,00 zł

Rozmiar

Rozmiar

Twardość

Twardość

 • Banner

 • Bezpieczne zakupy

  regulamin sklepu internetowego
 • Płatności

  Płatności
 • Paczkomaty Inpost

  Paczkomaty Inpost
Materace z pianką memory
Materac z pianką memory, materace z pianką termiczną

Materace z pianką memory

Materace z pianki memory wykonane są z miękkiej pianki poliuretanowej z pamięcią kształtu.

Pianka memory foam została wynaleziona przez naukowców NASA. Materace z pamięcią kształtu gwarantują tzw. pamięć materiału, co oznacza, że  pod wpływem temperatury i nacisku odpowiednio dopasowują się do kształtu ciała. W momencie, kiedy nacisk na materac zanika, materac wraca do swojej pierwotnej formy.

Materace z pianką pamięci są antyalergiczne a ich struktura i właściwości mają funkcje rehabilitacyjne i ortopedyczne.

Materace z pianki termoelastycznej reagują na ciepło osoby śpiącej, zwiększając swoją elastyczność wraz ze wzrostem temperatury.

Materac z pianki termoelastycznej jest bardzo trwały, odporny na odkształcenia. Materace te zachowują swój kształt przez kilka lat, nie tracąc dzięki temu na komforcie.

Aktywne filtry

Indeks: LIMONE VISCO

Rdzeń wykonany został ze sprężyn kieszeniowych, w których każda sprężyna znajduje się w osobnej kieszonce i łączy się z sąsiednimi tylko w kilku punktach stycznych. Taka konstrukcja zapewnia niezależną pracę każdej sprężynki gwarantując dopasowanie do ciała i ergonomiczne ułożenie kręgosłupa

Cena 1 187,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: LIMONE VISCO TOP

Rdzeń wykonany został ze sprężyn kieszeniowych, w których każda sprężyna znajduje się w osobnej kieszonce i łączy się z sąsiednimi tylko w kilku punktach stycznych. Taka konstrukcja zapewnia niezależną pracę każdej sprężynki gwarantując dopasowanie do ciała i ergonomiczne ułożenie kręgosłupa.

Cena 2 275,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: RAVENNA VISCO LUX 250

Wyjątkowy 10-cio segmentowy materac gwarantuje wysoki komfort i efektywność snu. Poszczególne segmenty rdzenia reagują na obciążenie niezależne od siebie. Zaprojektowane są z zimnej pianki o zróżnicowanej twardości i gęstości.

Cena 2 924,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Śledź nas na Facebooku