• Banner

  • Bezpieczne zakupy

    regulamin sklepu internetowego
  • Płatności

    Płatności
  • Paczkomaty Inpost

    Paczkomaty Inpost
Kołdry i pościele z merynosa
Kołdry merynos, pościel z merynosa

Kołdry i pościele z merynosa

Najpiękniejsze wzory kołder z merynosa znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu. Wełna ta pochodzi od owiec rasy merynos i dzięki swojej unikalnej budowie, jak żaden inny materiał, chroni przed chłodem i zimnem. Merynos jest delikatny w dotyku oraz co ważne nie drażni skóry. Osoby mające problemy reumatyczne zauważą zmniejszenie napięcia mięśni i bólu. Merynos eliminuje szkodliwe dla organizmu jony dodatnie będące przyczyną zmęczenia i bólu głowy. Wszystko dzięki naturze i budowie strukturalnej wełny.

Aktywne filtry

Indeks: podkowa

Podkowa wełniana, tak jak kołnierze profilaktyczne, specjalnie wyprofilowane, stosowane wspomagają leczenie chorób zwyrodnieniowych kręgosłupa, działają odprężająco na mięśnie karku i szyi. Dodatkowo stosowane zapobiegają powstawaniu odparzeń i odleżeń.

Cena 60,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: Pod tumbler

Produkt starannie wykonany, obszyty lamówką oraz podszyty od spodu przepikowaną mikrofibrą z dodatkową ociepliną, która dodaje miękkości i chroni materac przed uszkodzeniem. Podkład posiada wszyte gumki na rogach, dzięki którym jest stabilniejszy, nie przesuwa się.

Cena 125,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Śledź nas na Facebooku