• Banner

  • Bezpieczne zakupy

    regulamin sklepu internetowego
  • Płatności

    Płatności
  • Paczkomaty Inpost

    Paczkomaty Inpost
Krzesła do pobierania krwi
Fotel do pobierania krwi

Krzesła do pobierania krwi

Fotele do pobierania krwi dzięki swojej konstrukcji ułatwiają przeprowadzenie zabiegu iniekcji zarówno na lewym jak i prawym przedramieniu.

Stanowisko do pobierania krwi to niezbędne wyposażenie gabinetów lekarskich, przychodni, szpitali oraz laboratoriów.

Oferujemy zarówno rozkładane fotele do pobierania krwi, stosowane większych gabinetach, jak i małe kompaktowe fotele używane w gabinetach o mniejszej powierzchni.

Fotele do pobierania krwi oferowane są w szerokiej gamie kolorystycznej.

Podczas zabiegów inwazyjnych bardzo ważne jest zapewnienie pacjentowi odpowiedniego komfortu i jak najbezpieczniejszych warunków, szczególnie gdy czynność trwać ma dłużej niż kilka minut. Świetnie w tej roli sprawdzają się oferowane tu fotele medyczne do pobierania krwi. Trwałe komponenty i możliwość zaawansowanej regulacji ustawień oparcia, podłokietników czy zagłówka sprawiają, że siedzący czuje się pewnie w trakcie zabiegu. Ergonomiczna budowa i imponująca wytrzymałość oraz stabilność konstrukcji stanowią o wysokim poziomie bezpieczeństwa krzesła do pobierania krwi.

Wybierając produkty dostępne w atrakcyjnych cenach w naszym asortymencie, można liczyć na podzespoły odporne na korozję i usterki wynikające z częstotliwości użytkowania. W trosce o higieniczność fotele do pobierania krwi pokryto solidną i przystosowaną do częstej dezynfekcji tapicerką, dzięki czemu utrzymanie czystości sprzętu jest proste i nie wymaga wiele wysiłku. W naszej ofercie znajdują się standardowe modele, ale także bardziej zaawansowane, elektryczne krzesła medyczne.

Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku