• Banner

  • Bezpieczne zakupy

    regulamin sklepu internetowego
  • Płatności

    Płatności
  • Paczkomaty Inpost

    Paczkomaty Inpost
Krzesła i fotele do pobierania krwi
Krzesła i fotele do pobierania krwi

Krzesła i fotele do pobierania krwi

Fotele do pobierania krwi dzięki swojej konstrukcji ułatwiają przeprowadzenie zabiegu iniekcji zarówno na lewym jak i prawym przedramieniu.

Stanowisko do pobierania krwi to niezbędne wyposażenie gabinetów lekarskich, przychodni, szpitali oraz laboratoriów.

Oferujemy zarówno rozkładane fotele do pobierania krwi, stosowane większych gabinetach, jak i małe kompaktowe fotele używane w gabinetach o mniejszej powierzchni.

Fotele do pobierania krwi oferowane są w szerokiej gamie kolorystycznej.

Podczas zabiegów inwazyjnych bardzo ważne jest zapewnienie pacjentowi odpowiedniego komfortu i jak najbezpieczniejszych warunków, szczególnie gdy czynność trwać ma dłużej niż kilka minut. Świetnie w tej roli sprawdzają się oferowane tu fotele medyczne do pobierania krwi. Trwałe komponenty i możliwość zaawansowanej regulacji ustawień oparcia, podłokietników czy zagłówka sprawiają, że siedzący czuje się pewnie w trakcie zabiegu. Ergonomiczna budowa i imponująca wytrzymałość oraz stabilność konstrukcji stanowią o wysokim poziomie bezpieczeństwa krzesła do pobierania krwi.

Wybierając produkty dostępne w atrakcyjnych cenach w naszym asortymencie, można liczyć na podzespoły odporne na korozję i usterki wynikające z częstotliwości użytkowania. W trosce o higieniczność fotele do pobierania krwi pokryto solidną i przystosowaną do częstej dezynfekcji tapicerką, dzięki czemu utrzymanie czystości sprzętu jest proste i nie wymaga wiele wysiłku. W naszej ofercie znajdują się standardowe modele, ale także bardziej zaawansowane, elektryczne krzesła medyczne.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Indeks: K112

Recenzje: 0

Fotel do pobierania krwi KF1 to wyrób, który przeznaczony jest do ułatwienia przeprowadzenia bezpiecznego i sprawnego zabiegu pobierania krwi oraz iniekcji na prawym lub lewym przedramieniu osoby poddawanej zabiegowi

Cena 1 008,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Śledź nas na Facebooku

raty przez internet leasing przez internet