• Banner

  • Bezpieczne zakupy

    regulamin sklepu internetowego
  • Płatności

    Płatności
  • Paczkomaty Inpost

    Paczkomaty Inpost
Fotele ginekologiczne
Fotel ginekologiczny, krzesło ginekologiczne

Fotele ginekologiczne

Oferowane przez nasz sklep fotele ginekologiczne zostały zaprojektowane z myślą o pełnej wygodzie i komforcie zarówno lekarzy, jak i pacjentek. Umożliwiają one wygodne przeprowadzanie badań, a także stanowią centralny element gabinetu ginekologicznego. Są łatwe w użytku dzięki zastosowaniu elektrycznej regulacji i licznym udogodnieniom konstrukcyjnym. Fotel ginekologiczny elektryczny to doskonałe rozwiązanie do nowoczesnego gabinetu – sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Aktywne filtry

Indeks: FG-R01

Fotel ginekologiczny FG-R01 posiada stabilną stalową konstrukcję pokrytą farbą proszkową, dodatkową trwałość fotela zapewnia zastosowanie stali nierdzewnej w elementach ruchomych fotela oraz w pełni łożyskowany mechanizm podnoszenia. Leże składa się z trzech części w tym demontowanego podnóżka.

Cena 8 240,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: K60

Fotel ginekologiczny PROFI G ze stałą wysokością leżyska, regulowanym oparciem z wygodnym podgłówkiem, demontowanym podnóżkiem oraz regulowanymi podkolannikami. Konstrukcja fotela ginekologicznego jest bardzo stabilna i wytrzymała, zapewnia bezpieczeństwo

Cena 7 506,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Dopasuj swój fotel u ginekologa razem z Ocean Zdrowia!

Fotele ginekologiczne zamówić można w wielu wersjach kolorystycznych. Dzięki temu łatwiej dopasowuje się je do aranżacji gabinetu. To ważne, ponieważ spójność w tym zakresie sprawia, że miejsce badań jest dla pacjentki przyjazne i wprowadza ją w przyjemny nastrój. Zakupiony w naszym sklepie fotel ginekologiczny może być m.in. niebieski czy zielony – wybierz kolor, który najbardziej pasuje do Twojego salonu!

Elektryczny fotel ginekologiczny od Ocean Zdrowia – wygoda i jakość

Wyposażenie gabinetu lekarskiego musi być odporne na intensywną eksploatację. Konstrukcja fotela ginekologicznego jest bardzo stabilna i wytrzymała, nie tracąc przy tym na nowoczesnym wyglądzie i estetycznym wykończeniu. Dużym atutem jest w tym wypadku możliwość regulacji elektrycznej jego elementów. Fotele ginekologiczne mogą być konfigurowane w ten sposób nawet w 3 płaszczyznach. Za pomocą pilota można bowiem ustawić wysokość fotela, a także odpowiednią pozycję i kąt nachylenia oparcia.

Krzesło ginekologiczne – komfort pacjentki na pierwszym miejscu!

Wybierając nasze fotele, inwestujesz w komfort i dobre samopoczucie Twoich pacjentek. Miękka tapicerka, ergonomiczny kształt i regulowane oparcie pozwalają na dostosowanie fotela do indywidualnych potrzeb każdej kobiety. Co więcej, produkty te są wynikiem najnowszych badań w dziedzinie ginekologii. Solidna konstrukcja oraz certyfikowane materiały zapewniają bezpieczeństwo i spokój umysłu zarówno pacjentkom, jak i lekarzom.

Materiały, z których wykonane są nasze fotele, są odporne na działanie środków dezynfekujących i łatwe do czyszczenia, co jest kluczowe dla zachowania najwyższych standardów higieny. Bezszwowa tapicerka bądź modele, w których znajdziesz wyposażenie dodatkowe to tylko niektóre udogodnienia dla pacjentek! W Ocean Zdrowia doskonale wiemy, że to właśnie pacjenci są najważniejsi!

Fotel u ginekologa – cena

Cena elektrycznego fotela ginekologicznego uzależniona jest od zastosowanych w nim rozwiązań technologicznych. Naszym klientom proponujemy różne modele, które łatwo można dopasować do budżetu przeznaczonego na wyposażenie gabinetu.

Śledź nas na Facebooku