Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Czas oczekiwania na produkt

Czas oczekiwania na produkt

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

 • 233,00 zł - 1 923,00 zł

Wersja

Wersja

 • Banner

 • Bezpieczne zakupy

  regulamin sklepu internetowego
 • Płatności

  Płatności
 • Paczkomaty Inpost

  Paczkomaty Inpost
Parawany medyczne
Parawan medyczny, parawany do salonu kosmetycznego

Parawany medyczne

W tej kategorii dostępne jest wyposażenie niezbędne w każdym gabinecie. W ofercie sklepu Ocean Zdrowia czekają klasyczne parawany w kolorze białym oraz parawany kolorowe. Parawany drewniane i metalowe sygnowane logo topowych producentów znajdują szerokie zastosowanie. Są to produkty przeznaczone do gabinetu lekarskiego, masażu czy salonu kosmetycznego. Zapewniają klientom i pacjentom wysoki komfort i prywatność podczas przebierania się w specjalną odzież przeznaczoną do zabiegów czy badań.

Większość oferowanych parawanów posiada kółka, ułatwiające ich przemieszczanie. Dopracowana konstrukcja jest lekka i wytrzymała. Dzięki temu parawan kosmetyczny po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca. Poszczególne modele są zróżnicowane pod względem wizualnym, obok uniwersalnych, minimalistycznych wariantów medycznych w asortymencie można znaleźć także wersje dopasowane do ozdobnie zaaranżowanych wnętrz typu DAY SPA. W sprzedaży dostępne są parawany jedno-, dwu- i trzyczęściowe.

Profesjonalne parawany medyczne i lekarskie, drewniane i metalowe, do zastosowań w gabinetach lekarskich, fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych, wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Gwarantuje to wysoką odporność na eksploatację i zachowanie wszystkich walorów użytkowych przez wiele lat. Każdy parawan z katalogu produktowego sklepu Ocean Zdrowia to produkt odpowiadający wymogom najwyższych standardów higienicznych.

Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku