Filtruj według

Czas oczekiwania na produkt

Czas oczekiwania na produkt

Kraj pochodzenia produktu

Kraj pochodzenia produktu

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

 • 245,00 zł - 3 640,00 zł

Opcje dodatkowe

Opcje dodatkowe

Gwarancja

Gwarancja

Kolor

Kolor

 • Banner

 • Bezpieczne zakupy

  regulamin sklepu internetowego
 • Płatności

  Płatności
 • Paczkomaty Inpost

  Paczkomaty Inpost
Taborety kosmetyczne i medyczne
Krzesło kosmetyczne, taboret medyczny

Taborety kosmetyczne i medyczne

W firmie OCEAN ZDROWIA oferujemy taborety kosmetyczne i medyczne, które są nie tylko funkcjonalne, ale także zaprojektowane z najwyższą starannością, aby sprostać wymaganiom specjalistycznych środowisk medycznych i kosmetycznych. Kolekcja taboretów z tej kategorii została stworzona z myślą o zapewnieniu maksymalnej efektywności dla profesjonalistów działających w tych branżach.

Aktywne filtry

Indeks: BS170 BD-3307

Biurko recepcyjne powinno być również praktyczne, aby recepcjonista/ka mogła dobrze wykonywać swoją pracę. Proponujemy Biurko do recepcji BD-3317 – estetyczne i eleganckie.

Cena 3 640,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: BS173 BX-2015

Wygoda w nowoczesnym wydaniu. Pomyśl o swojej wygodzie i zdrowiu i zdecyduj się na zakup fotela biurowego BX-2015. Miękkie siedzisko wyłożone ekoskórą sprawia, że spędzenie w fotelu nawet wielu godzin jest przyjemne, a wyprofilowane, oparcie nie powoduje obciążenia kręgosłupa.

Cena 375,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: K110

Krzesło medyczne LAMBDA dedykowane jest przede wszystkim do wanien wirowych. Posiada wygodne oparcie oraz regulowaną wysokość dzięki sprężynie gazowej. Siedzisko i oparcie krzesła wykonane jest z tworzywa, które jest łatwo zmywalne.

Cena 778,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Taboret kosmetyczny i medyczny – synonim wygody

Taborety medyczne z naszej oferty charakteryzują się wyjątkowym komfortem, który wynika z ergonomicznej konstrukcji dostosowanej do anatomii ciała. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zapewniają one wygodę w pracy w pozycji siedzącej, niezależnie od jej czasu trwania. Nasz asortyment obejmuje także równie funkcjonalne krzesła do użytku w gabinetach kosmetycznych, gwarantując szeroki wybór i różnorodność. Dostępne są różne modele, w tym biurkowe z oparciami oraz klasyczne taborety. Wszystkie produkty zostały wykonane zgodnie z nowoczesnymi standardami estetyki i designu, co pozytywnie wpływa na wygląd każdego wnętrza.

Taboret lekarski i kosmetyczny obrotowy – klucz do efektywności w gabinecie

Każdy gabinet kosmetyczny oraz lekarski potrzebuje odpowiedniego wyposażenia, a jednym z takich elementów jest m.in. krzesło kosmetyczne i medyczne. Na szczególną uwagę zasługują te z systemami kółek. Taborety obrotowe bowiem mają wiele zalet, które sprawiają, że są one idealnym wyborem dla profesjonalistów obu tych branż. Obracanie się o 360 stopni zwiększa mobilność i umożliwia łatwy dostęp do narzędzi oraz pacjenta lub klienta z różnych kierunków, bez konieczności wstawania. Dodatkowo krzesła te mają regulowaną wysokość, co umożliwia dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb użytkownika i różnych sytuacji pracy. Wielu specjalistom trudno wyobrazić sobie pracę bez tych mebli medycznych.

Krzesło do gabinetu kosmetycznego i lekarskiego – gwarancja wysokiej jakości

Każde krzesło do gabinetu lekarskiego i salonu kosmetycznego wyróżnia się wytrzymałością wykorzystanych materiałów i komponentów. Solidność konstrukcji decyduje o niezawodności mechanizmów regulacyjnych krzeseł do gabinetu, co zapewnia pracownikowi wygodę podczas pełnienia obowiązków zawodowych. To z kolei rzutuje na bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów czy innych usług świadczonych klientom.

Taborety lekarskie i kosmetyczne z tej kategorii zostały wykonane z doskonałej klasy tworzywa sztucznego, które nie tylko przekłada się na trwałość tych produktów, ale i także pozwala zachować wszelkie zasady higieny. A ten aspekt jest niezmiernie ważny w środowisku medycznym i kosmetycznym.

Śledź nas na Facebooku