Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły

Dołącz do nas na Facebooku

STREFA MASAŻU (masażery, maty masujące, poduszki masujące, fotele masujące, hydromasażery)

Okazje

Brak okazji

STREFA MASAŻU (masażery, maty masujące, poduszki masujące, fotele masujące, hydromasażery) Jest 51 produktów.

<h1> Zapraszamy do obejrzenia produktów z naszej relaksującej, odprężającej strefy masażu.</h1>

<h2>Masażery ręczne i pasy masujące</h2>

Urządzenia do samodzielnego masażu niewielkich partii mięśni i ciała. Mięśnie mogą być rozmasowywanie i relaksowane za pomocą różnych technik:

 • masażu shiatsu,

 • masażu opukującego,

 • masażu wibracyjnego,

 • re...

<h1> Zapraszamy do obejrzenia produktów z naszej relaksującej, odprężającej strefy masażu.</h1>

<h2>Masażery ręczne i pasy masujące</h2>

Urządzenia do samodzielnego masażu niewielkich partii mięśni i ciała. Mięśnie mogą być rozmasowywanie i relaksowane za pomocą różnych technik:

 • masażu shiatsu,

 • masażu opukującego,

 • masażu wibracyjnego,

 • refleksologii,

 • masażu podczerwienią.

<h2>Maty masujące</h2>
Maty masujące to doskonałe rozwiązanie dla osób spędzających dużo czasu w pozycji siedzącej - kierowców, osób wykonujących swoja pracę przy komputerze czy w biurze.

Masaż może być wykonywany również w trakcie pracy. Zalecamy jednak podarowanie się sobie chwili przerwy poświęconej na relaks, odprężenie i cudowny masaż zmęczonych pleców.

<h2>Poduszki masujące</h2>

Poduszki masujące to niewielki urządzenia do masażu ramion, karku, pleców i nóg. Dzięki swojej kompaktowej budowie poduszki do masażu możemy zabrać ze sobą w podróż służbową czy na wakacje.

<h2>Aparaty do masażu stóp i hydromasażery</h2>

Aparaty do masażu stóp przyniosą ulgę po całodniowej pracy naszym zmęczonym stóp.

Hydromasażery to niezbędne wyposażenie każdego gabinetu pedicure. Hydromasażery znajdą również jako pomoc przy relaksującym zabiegu w domu po całodziennej gonitwie.

<h2>Fotele masujące<h/2>

Fotele masujące posiadają mechanizmy pozwalające w pełni zregenerować i zrehabilitować zastane, spięte i obolałe ciało. Dzięki masażowi w fotelu masującym relaksowi poddane zostaje całe nasze ciało: plecy, uda, pośladki i biodra.

Więcej
 • masażery ręczna, pasy...

  <h1>Oferujemy masażery ręczne do przeprowadzenia masażu różnymi technikami.</h1>

  <h2>Masażery ręczne do masażu wibracyjnego</h2>

  Masaż wibracyjny wykorzystuje drgania ręcznych masażerów dla których źródłem drgań może być prąd elektryczny, sprężone powietrze lub ciśnienie wody.
  Masaże wibracyjne zmniejszają napięcie mięśniowe, działają przeciwbólowo i rozluźniająco. Masażery ręczne do masażu wibracyjnego stosowane są w przypadku zespołów bólowych kręgosłupa, chorób układu oddechowego, nerwobóli, dyskopatii, zapalenia stawów, nadwagi i otyłości.

  <h2>Masażery ręczne do masażu podczerwienią<h/2>

  Światło podczerwone ma działanie rozgrzewające, wnika w głębokie warstwy skóry. Masaż z podczerwienią może być wykonywany na całym ciele lub na wybranych jego partiach.

  Masażery ręczne do masażu podczerwienią są skuteczne w walce z cellulitem..

  <h2>Masażery ręczne do masażu opukującego, ostukującego<h/2>

  Masaż ostukujący to głęboko działający, odprężający masaż przez delikatne opukiwanie przypominające lekkie oklepywanie mięśni krawędziami dłoni. Skutecznie usuwa zgromadzone w mięśniach napięcia. Poprawia krążenie.
  <h2>Masażery ręczne do masażu shiatsu<h/2>

  Masaż shiatsu wywodzi się z Japonii, a jego nazwa oznacza „naciskać kciukami”.Głównym celem masażu jest usprawnienie pracy całego organizmu.

  Masaż wykonany masażerem ręcznymi do masażu shiatsu poprawia krążenie, rozluźnia napięte mięśnie i redukuje stres. Współcześnie masaż shiatsu zaleca używanie również dłoni, łokci, kolan, a nawet stóp.

  <h1>W naszej ofercie również wygodne w użyciu pasy masujące do masażu shiatsu<h/2>

 • maty masujące

  <h1>Maty masujące to doskonałe rozwiązanie dla osób spędzających dużo czasu w pozycji siedzącej - kierowców, osób wykonujących swoja pracę przy komputerze czy w biurze.

  </h1>

  <h2>Masaż matą masującą może być wykonywany również w trakcie pracy. Zalecamy jednak podarowanie się sobie chwili przerwy poświęconej na relaks, odprężenie i cudowny masaż zmęczonych pleców.

  </h2>

 • poduszki masujące

  <h1>Poduszki masujące to niewielkie urządzenia do masażu ramion, karku, pleców i nóg. </h1>

  <h2>Poduszki masujące wykorzystują najczęściej zbawienne i relaksujące połączenie dwóch rodzajów masażu: masażu shiatsu i masażu podczerwienią. </h2>

  <h3>Masaż za pomocą poduszki masującej to doskonałe antidotum na stres i napięcie dnia codziennego. Relaksujący masaże pozwoli na rozluźnienie spiętych i obolałych mięśni karku i ramion.</h3>

 • aparaty do masażu...

  <h1>Aparaty do masażu stóp wykorzystują masaż shiatsu, masaż podczerwienią lub działanie refleksologii.</h1>

  <h2>Aparaty do masażu stóp metodą shiatsu łagodnie uciskają odpowiednie miejsca w podeszwie stopy. Masaże takie mają działanie przeciwbólowo, relaksująco oraz regenerująco. Aparaty do masażu stóp metoda shiatsu poprawiają krążenie krwi w stopach likwidując tym samym obrzęki.</h2>

  <h2>Aparaty do masażu stóp wykorzystujące refleksologię poprawiają nie tylko kondycję samych stóp ale całego naszego ciała. Refleksologii, zakłada, że poszczególne punkty na stopie odpowiadają naszym organom wewnętrznym. Wrażliwość, bolesność, deformacja, obszaru refleksyjnego sygnalizuje o istnieniu zaburzenia w konkretnej części naszego ciała. Pobudzanie tych miejsc na stopach za pomocą aparaty do masażu stóp może nie tylko wspomóc pracę konkretnych narządów, ale i doprowadzić do ich samoregulacji.</h3>

  <h1>Hydromasażery stóp</h1>

  <h2>Hydromasażery wykorzystują masaż bąbelkowy oraz masaż podczerwienią. Stopy zanurzane są w ciepłej wodzie, która przynosi zmęczonym stopom relaks i ukojenie. <h/2>

  <h3>Do hydromasażera stóp dodać można różnego rodzaju sole, olejki i armaty uzyskując w ten sposób działanie zmiękczające, wygładzające stopy lub aromaterapię.</h3>

  <h4>Masaż hydromasażerem stóp jest konieczny przed wykonaniem zabiegu pedicure.</h4>

 • fotele masujące

  <h1>Fotele masujące posiadają mechanizmy pozwalające w pełni zregenerować i zrehabilitować zastane, spięte i obolałe ciało. </h1>

  <h2>Dzięki masażowi w fotelu masującym relaksowi poddane zostaje całe nasze ciało: plecy, uda, pośladki i biodra.</h2>

  <h3>Oferowane przez nas fotele masujące są tak wygodne i ergonomiczne, że już samo siedzenie w nich ma odprężający i relaksujący wpływ na nasze ciało.</h3>

  <h4>Niektóre z oferowanych przez nas foteli masujących posiadają kosmiczną wręcz funkcję Zero Gravity. Polega na ułożeniu ciała użytkownika w najbardziej odprężającej dla niego pozycji. Taką pozycję przyjmuje ciało astronauty, gdy zaśnie w nieważkości. Przy ułożeniu w pozycji zero gravity mięśnie, ścięgna i wiązadła są najbardziej rozluźnione. Jest to optymalna pozycja do masowania. </h4>

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 51 produktów