• Banner

  • Bezpieczne zakupy

    regulamin sklepu internetowego
  • Płatności

    Płatności
  • Paczkomaty Inpost

    Paczkomaty Inpost
Podnóżki do pedicure
Podnóżki do pedicure

Podnóżki do pedicure

Realizowane w salonach zabiegi pedicure wymagają od kosmetyczki wyjątkowej staranności, która przekłada się na komfort i bezpieczeństwo klienta podczas wykonywanych czynności, ale i rzutuje na efekt usługi. Dlatego też każdy oferowany w tej kategorii podnóżek kosmetyczny ma ergonomiczną budowę i jest wygodny w użytkowaniu. Szczególną popularnością cieszy się regulowany model do pedicure, gdyż zapewnia wyjątkowy komfort w dopasowywaniu najdogodniejszego ustawienia.

Podologiczny podnóżek to niezbędne wyposażenie każdego salonu stanowiące o jego funkcjonalności i fachowości, więc warto zapoznać się z przygotowanymi w poniższej kategorii produktami i wybrać najbardziej dostosowany do indywidualnych wymagań model. Wśród propozycji znajduje się szeroka gama wariantów, wśród których są między innymi modele kosmetyczne do pedicure na fotel czy rozbudowane wersje z dodatkowymi koszykami na akcesoria. W razie potrzeby wykwalifikowani pracownicy oferują pomoc w wyborze. Niezależnie od zamówionego egzemplarza można mieć pewność, że wszystkie te produkty są wytrzymałe i estetycznie wykończone.

Aktywne filtry

Indeks: KO SM6223

Podnóżek pod nogi doskonale sprawdzi się przy wszystkich zabiegach pedicure. Regulowana wysokość oraz duża poduszka ułatwia dobre ułożenie stopy w dowolnej pozycji. Podstawa umożliwia dobre dosunięcie do innego mebla.

Cena 167,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: BS20 BD-3503 B

Najlepsze są uniwersalne meble kosmetyczne. Znakomicie sprawdza się jako designerski pomocnik do pedicure. Solidna konstrukcja podpórki pod stopę i najwyższa jakość wykonania gwarantują komfort pracy oraz wygodę dla klientów. Nowoczesny design z pewnością uatrakcyjni wystrój wnętrza Twojego salonu.

Cena 256,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: KO SM6224

Podnóżek pod nogi doskonale sprawdzi się przy wszystkich zabiegach pedicure. Regulowana wysokość i pochylenie oraz duża poduszka (strzałki pokazują możliwość ustawienia podnóżka)  ułatwia dobre ułożenie stopy w dowolnej pozycji. Podstawa z 3-ma nogami umożliwia dobre dosunięcie do innego mebla.

Cena 212,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Śledź nas na Facebooku