• Banner

  • Bezpieczne zakupy

    regulamin sklepu internetowego
  • Płatności

    Płatności
  • Paczkomaty Inpost

    Paczkomaty Inpost
STREFA URODY
Strefa urody

STREFA URODY

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą profesjonalnego sprzętu kosmetycznego. Nowoczesne wyposażenie gabinetu kosmetycznego to wyraz dbałości o klientki. W ofercie między innymi: wapozony, szczoteczki do twarzy i ciała, urządzenia do ultradźwięków, urządzenia do jonoforezy i galwanizacji, urządzenia do fal radiowych, urządzenia Darsonval, urządzenia do elektroporacji, dermapeny i dermarollery, urządzenia do peelingu kawitacyjnego, urządzenia do krioterapii i termoterapii, urządzenia do mezoterapii bezigłowej, urządzenia do mikrodermabrazji i oczyszczania twarzy, kombajny kosmetyczne. Część oferowanego przez nas sprzętu kosmetycznego może być również, z powodzeniem, używana samodzielnie w domu.

Oferujemy również urządzenia do makijażu permanentnego, pistolety do przekuwania uszu oraz sauny do twarzy

Aktywne filtry

Indeks: BS187 BI-8022

Proponujemy eleganckie bezprzewodowe urządzenie zasilane akumulatorowo! o znakomitych parametrach technicznych oraz praktycznych rozwiązaniach zapewniających funkcjonalność obsługi. Małe rozmiary i waga (zaledwie 70g) sprawiają, że urządzenie można przenosić w torebce lub kieszeni!

Cena 279,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: BS188 BN-202

Proponujemy znakomite przenośne urządzenie o znakomitych parametrach technicznych oraz praktycznych rozwiązaniach zapewniających funkcjonalność obsługi. Małe rozmiary i waga (zaledwie 0,5 kg) sprawiają, że urządzenie można przenosić w torebce lub kieszeni!

Cena 176,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: BS186 BI-630

Proponujemy eleganckie bezprzewodowe urządzenie zasilane akumulatorowo! o znakomitych parametrach technicznych oraz praktycznych rozwiązaniach zapewniających funkcjonalność obsługi. Małe rozmiary i waga (zaledwie 85g) sprawiają, że urządzenie można przenosić w torebce lub kieszeni!

Cena 189,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: BS41 N2-W

Dermapen ULTIMA A1-W to innowacyjne urządzenie przeznaczone do wykonywania zabiegów mezoterapii mikroigłowej. Zabieg redukuje drobne zmarszczki, przebarwienia, blizny i rozstepy. Pomaga powstrzymać procesy starzenia oraz wpływa na głęboką regenerację i naprawę skóry. 

Cena 245,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: BS40 M7-W

Dermapen M7 W to innowacyjne urządzenie przeznaczone do wykonywania zabiegów mezoterapii mikroigłowej. Zabieg redukuje drobne zmarszczki, przebarwienia, blizny i rozstepy. Pomaga powstrzymać procesy starzenia oraz wpływa na głęboką regenerację i naprawę skóry.

Cena 357,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Śledź nas na Facebooku