• Banner

  • Bezpieczne zakupy

    regulamin sklepu internetowego
  • Płatności

    Płatności
  • Paczkomaty Inpost

    Paczkomaty Inpost
Stoły do masażu elektryczne
Elektryczny stół do masażu, stoły do masażu elektryczne

Stoły do masażu elektryczne

Elektryczny stół do masażu to centralny punkt niemal każdego gabinetu rehabilitacyjnego, ale przyda się także w salonach kosmetycznych. Firma OCEAN ZDROWIA oferuje Państwu stoły elektryczne, w których można łatwo dokonać regulacji wysokości i pozycji fotela z pomocą ręcznego pilota. Każdy stacjonarny stół do masażu elektryczny znajdujący się w tej kategorii to połączenie solidnego wykonania, estetyki i licznych opcji personalizacji względem indywidualnych potrzeb.

Aktywne filtry

Stół do masażu elektryczny

Stoły do masażu elektryczne są niezastąpione podczas zabiegów fizjoterapeutycznych – gwarantują komfort pacjenta, a terapeutom znacznie ułatwiają pracę. OCEAN ZDROWIA proponuje stacjonarne stoły do masażu, a także stoły na kółkach, wszystkie w różnych wariantach kolorystycznych i o blatach składających się z różnej liczby segmentów.

Stoły rehabilitacyjne elektryczne

Każdy stół elektryczny do masażu, który tutaj Państwo znajdą, to produkty wysokiej jakości, wykonane z najlepszych dostępnych komponentów. Dzięki temu składane stoły są odporne na uszkodzenia mechaniczne i zachowują pełną stabilność, co jest szczególnie ważne w trakcie masażu, terapii manualnej oraz bardziej skomplikowanych zabiegów w salonie fizjoterapii, gabinecie lekarskim lub w centrach medycznych.

Stół rehabilitacyjny z elektryczną regulacją wysokości

Dostępne w tej kategorii stoły składane z regulowanym zagłówkiem oferujemy w wielu różnych wariantach kolorystycznych tapicerki i korpusu. Dzięki temu można w prosty sposób dopasować stół do masażu elektryczny względem wystroju gabinetu. Jednakże na tym możliwości personalizacji się nie kończą. Większość stołów rehabilitacyjnych może być uzupełniona o dodatkowe wyposażenie takie jak: podłokietniki, wieszak na ręczniki papierowe, boczne półki czy wycięcia na twarz.

Stół z regulacją elektryczną pozwala na błyskawiczną konfigurację elementów ruchomych za pomocą wygodnego pilota lub przycisku nożnego. Z tego powodu zdecydowanie przyśpiesza i ułatwia pracę, a tym samym zwiększa jakość świadczonych usług medycznych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami niniejszej oferty, a w razie wątpliwości lub pytań – do kontaktu z naszymi specjalistami.

Śledź nas na Facebooku