Filtruj według

Czas oczekiwania na produkt

Czas oczekiwania na produkt

Kraj pochodzenia produktu

Kraj pochodzenia produktu

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

 • 175,00 zł - 1 728,00 zł

Opcje dodatkowe

Opcje dodatkowe

Gwarancja

Gwarancja

 • Banner

 • Bezpieczne zakupy

  regulamin sklepu internetowego
 • Płatności

  Płatności
 • Paczkomaty Inpost

  Paczkomaty Inpost
Rotory rehabilitacyjne
Rotor rehabilitacyjny, rotor do ćwiczeń rąk i nóg

Rotory rehabilitacyjne

Rotory rehabilitacyjne to profesjonalny sprzęt medyczny przeznaczony do neurologicznej rehabilitacji kończyn górnych i dolnych. Rotor rehabilitacyjny wykorzystywany jest u pacjentów z niedowładem kończyn, po urazach lub udarach mózgu. Ze względu na swoje nieduże gabaryty rotor rehabilitacyjny może być ustawiany w dowolnym miejscu. Rotory mogą być używane w szpitalach, gabinetach rehabilitacji i w warunkach domowych.

Rotor do ćwiczeń kończyn górnych i dolnych

Z technicznego punktu widzenia rotor to urządzenie wspomagające rehabilitację kończyn górnych oraz dolnych, czyli rąk i nóg. Jego cechą charakterystyczną są niewielkie gabaryty, więc przyrząd ma bardzo uniwersalne zastosowanie. Nowoczesne rotory rehabilitacyjne można spotkać zarówno w medycznych placówkach państwowych, takich jak szpitale, jak i w gabinetach prywatnych – gdzie wykorzystywane są przez pacjentów przede wszystkim do ćwiczeń. Doświadczenia lekarzy, rehabilitantów oraz samych rekonwalescentów jasno potwierdzają, że odpowiednio przygotowana terapia przynosi stosunkowo szybkie i odczuwalne efekty.

Każdy nowoczesny rotor rehabilitacyjny wyposażony jest w mechanizm oporowy, hamujący oraz napędzający w postaci pedałów przystosowanych do wykonywania ćwiczeń wzmacniających kończyny górne i dolne, czyli ręce i nogi. Ogromną zaletę urządzeń stanowi również ich atrakcyjna cena. Konieczne do poniesienia koszty zaczynają się już od około 140 zł. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty rotorów rehabilitacyjnych przygotowanej przez naszych najlepszych specjalistów.

Aktywne filtry

Indeks: K26

Przyrząd przeznaczony do ćwiczeń stawu skokowego: wolnych i z obciążeniem w osi wzdłużnej i poprzecznej stopy. Istnieje możliwość blokady obrotu stopy wokół każdej z tych osi oraz nakładanie obciążeń w tych kierunkach.

Cena 1 015,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: K20

Rotor kończyn dolnych przeznaczony jest do ćwiczeń czynnych i samowspomaganych w obrębie kończyn dolnych. Wyposażony jest w chwytak o regulowanej długości umożliwiający mocowanie do dowolnego elementu pionowego lub poziomego

Cena 540,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: K20

Rotor KRDW wolno stojący do kończyn dolnych wyposażony jest w nasadki antypoślizgowe i może być ustawiany do ćwiczeń w dowolnym miejscu. Możliwość zastosowania w szpitalach, jak również w warunkach domowych.

Cena 513,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: K20

Rotor KRG przeznaczony jest do ćwiczeń czynnych i samowspomaganych w obrębie kończyn górnych. Polecany w rehabilitacji ruchowej. Zastosowanie urządzenia ma miejsce na oddziałach kinezyterapii, ortopedii, reumatologii i neurologii.

Cena 486,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: K20

Rotor KRG - wolnostojący do kończyn górnych wyposażony jest w stopki antypoślizgowe i może być ustawiany do ćwiczeń w dowolnym miejscu. Przeznaczony jest do ćwiczeń czynnych i samowspomaganych w obrębie kończyn górnych.

Cena 524,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: 820 030

Rotor umożliwia użytkownikowi wzmocnienie mięśni poprzez ruch obrotowy koordynujący oraz ćwiczenia fitness. Z urządzenia można korzystać na podłodze w celu wzmocnienia dolnej części ciała lub na stole jako przyrząd wzmacniający ramiona użytkownika.

Cena 175,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: K28

Równoważnia - wycinek kuli z sandałami WK-S wykorzystywany do ćwiczeń równoważnych stawu skokowego i nauki chodzenia. Wycinek kuli o podstawie drewnianej, nie niszczącej podłoże.

Cena 535,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: K27

Równoważnia - wycinek walca z sandałami WW-S służący do ćwiczeń równoważnych w jednej płaszczyźnie. Zalecane jest ćwiczenie przy poręczy lub drabince. Wycinek walca wyposażony jest w dwa sandały z rzepami.

Cena 410,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Śledź nas na Facebooku