• Banner

 • Bezpieczne zakupy

  regulamin sklepu internetowego
 • Bezpieczne zakupy

  regulamin sklepu internetowego
 • Płatności

  Płatności
 • Twisto kup teraz- zapłać za 21 dni

 • Paczkomaty Inpost

  Paczkomaty Inpost
Ortezy i stabilizatory dla dorosłych i dla dzieci (kręgosłup, kończyna górna, kończyna dolna, temblaki, kołnierze, opaski)
Ocean Zdrowia - ortezy i stabilizatory.

Ortezy i stabilizatory dla dorosłych i dla dzieci (kręgosłup, kończyna górna, kończyna dolna, temblaki, kołnierze, opaski)

Ortezy stanowią mocne usztywnienie w przypadku złamań, zwichnięć lub obrzęków.

Orteza jest sprzętem medycznym, którego głównym celem jest zabezpieczenie schorzenia lub kontuzji w obrębie danego stawu. W większości przypadków orteza stosowana jest do usztywnienia danego stawu w danym zakresie ruchomości.

Orteza jest obecnie stosowana w zastępstwie gipsu.

Stabilizatory, inaczej mówiąc ściągacze chronią przed różnego rodzaju bólami czy naciągnięciami.

Zapobieganie urazom to najlepsza metoda, na uniknięcie ich bolesnych konsekwencji. Stabilizatory są dodatkowym szkieletem mocowanym na zewnątrz ciała. Stabilizator stosuje się do usztywniania stawu łokciowego, kolanowego, nadgarstków lub stawów skokowych. <h/2>

Warto jednak pamiętać, że „usztywnienie" w tym wypadku nie oznacza ograniczenia ruchliwości - stabilizator chroni jedynie przed niekontrolowanym ruchem stawu w płaszczyznach, które prowadzić mogą do zwichnięć lub skręceń.

Jest 79 produktów.

Pokazano 1-12 z 79 pozycji

Aktywne filtry

Indeks: 1900X

Recenzje: 0

Niezwykle lekka i solidna. Regulowana długość i obwód. Regulacja kąta zgięcia i wyprostu. Aluminiowe szyny. Stabilne oparcie nad kostką. Przewiewna, z miękkimi gąbkami. Doskonała także dla szczupłych pacjentów. Pozwala na zupełną blokadę ruchów kolana. Zapewnia wsparcie dla osłabionego stawu. 

Cena 375,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: 8814

Recenzje: 0

Posiada regulowane, teleskopowe szyny. Mechanizm zegara pozwala na zabezpieczenie ortezy w wybranej pozycji. Szybko zapinane sprzączki oraz taśmy umożliwiają łatwe założenie. Zapewnia doskonałe wsparcie w leczeniu stawu kolanowego po urazach.  Rozmiar uniwersalny. Pasuje na prawą i na lewą nogę.

Cena 517,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: EKO90000

Recenzje: 0

Bezpieczna i solidna. Doskonale dopasowuje się do nogi. W pełni regulowana. Zapewnia wysoki komfort użytkowania. Umożliwia usztywnienie stawu i zabezpiecza kolano przed niepożądanymi ruchami. Wspiera proces rekonwalescencji. Pasuje na prawą i na lewą nogę.

Cena 609,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Śledź nas na Facebooku

raty przez internet leasing przez internet