Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Czas oczekiwania na produkt

Czas oczekiwania na produkt

Kraj pochodzenia produktu

Kraj pochodzenia produktu

Cena

Cena

 • 15,00 zł - 26 601,00 zł

Gwarancja

Gwarancja

Rozmiar

Rozmiar

Kolor

Kolor

 • Banner

 • Bezpieczne zakupy

  regulamin sklepu internetowego
 • Bezpieczne zakupy

  regulamin sklepu internetowego
 • Płatności

  Płatności
 • Twisto kup teraz- zapłać za 21 dni

 • Paczkomaty Inpost

  Paczkomaty Inpost
WÓZKI INWALIDZKIE, ROWERY TRÓJKOŁOWE REHABILITACYJNE, SKUTERY, BALKONIKI, ŁÓŻKA REHABILITACYJNE, LASKI, KULE
Ocean Zdrowia - wózki inwalidzkie, skutery, balkoniki, rowery, laski, kule

WÓZKI INWALIDZKIE, ROWERY TRÓJKOŁOWE REHABILITACYJNE, SKUTERY, BALKONIKI, ŁÓŻKA REHABILITACYJNE, LASKI, KULE

Prezentujemy naszą bogatą ofertę sprzętu wspierającego poruszanie się i rehabilitację dla osób z niepełnosprawnością ruchową i dysfunkcjami ruchu.

Wózki inwalidzkie- Oferujemy kilka rodzajów wózków inwalidzkich. Oferowane przez nas wózki są idealnie przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Różnorodność asortymentu pozwala naszym Klientom na wybór sprzętu, odpowiadającego ich wymaganiom i potrzebom. Polecamy różnorodne rozwiązania dla osób o odmiennych potrzebach i możliwościach: ręczne wózki inwalidzkie, wózki inwalidzkie ze stopów lekkich, wózki aktywne i półaktywne, wózki inwalidzkie dla dzieci, wózki inwalidzkie specjalne, wózki z napędem elektrycznym.

Skutery czterokołowe- Skuter elektryczny to wygodne rozwiązanie dla osób starszych lub nie w pełni sprawnych ruchowo.

Skutery elektryczne umożliwiają samodzielne, bezpieczne i komfortowe przemieszczanie się na co dzień

Oferowane przez nas skutery są poręczne i kompaktowe. Pozwalają na bardzo łatwe manewrowanie nawet w ciasnych pomieszczeniach.

W ofercie: skutery terenowe, skutery do używania wewnątrz pomieszczeń,

Rowery trójkołowe rehabilitacyjne- Rowery trójkołowe to doskonałe narzędzie terapeutyczne i rehabilitacyjne dla osób z zachwianym poczuciem równowagi oraz zaburzeniami ruchu. Rowery trójkołowe dziecięce stosowane są w przypadku dzieci z dysfunkcją mięśniową oraz z mózgowym porażeniem dziecięcym. Rowery trójkołowe dla dorosłych to dobre rozwiązanie dla osób starszych, którym się wydaje, że przejażdżka zwykłym rowerem jest już nie dla nich.

Balkoniki- Balkoniki służą do pomocy przy wstawaniu i chodzeniu osobom, które wymagają stałej asekuracji i podpory przy przemieszczaniu się. Balkoniki ułatwiają osobom starszym i niepełnosprawnym samodzielne poruszanie się oraz pozwalają na rehabilitację.

Łóżka rehabilitacyjne- Łóżka rehabilitacyjne dla osób, które ze względu na stan zdrowia są zmuszone spędzać w nim dużo czasu. Łóżka rehabilitacyjne przystosowane są do potrzeb chorych przebywających na oddziale szpitalnym, jak i leżących w domu.

Oferujemy: łóżka rehabilitacyjne manualne, łóżka rehabilitacyjne elektryczne, łóżka dla chorych na Alzheimera, łóżka rehabilitacyjne XXL dla osób ciężkich.

Jest 316 produktów.

Pokazano 1-12 z 316 pozycji

Aktywne filtry

Indeks: LALY

Recenzje: 0

Użyteczność w połączeniu z funkcjonalnym wzornictwem. Wszystkie powierzchnie siedziska są wyposażone w specjalną warstwę strukturalnie ukształtowaną , która działa antypoślizgowo. Dodatkowo siedzisko jest z wcięciem, które pełni dodatkową funkcję sanitarną.

Cena 416,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: V300 30

Recenzje: 0

 Wózek specjalny V300 30 Aluminiowy wózek ze stabilizacją głowy i pleców z odchylanym oparciem do 30°.  Wózek przeznaczony dla osób z niestabilnym tułowiem, szczególnie dedykowany dla pacjentów z paraliżem lub niedowładem czterokończynowym, trzykończynowym, dla osób po udarach.

Cena 2 495,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: LYNA II

Recenzje: 0

Podpórka aluminiowa 2 in1 LYNA II Klasyczna podpórka aluminiowa na czterech stopkach. Regulowana na wysokość. Składana, łatwa w transporcie i do przechowywania. Maksymalna dopuszczalna waga użytkownika 130 kg.

Cena 211,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: ECO Light

Recenzje: 0

Balkonik aluminiowy czterokołowy ECO Light Eco Light  umożliwia poruszania się w sposób bezpieczny i komfortowy. Odpowiednio duży rozmiar kół przednich umożliwi w łatwy sposób pokonywanie różnej wysokości krawężników i progów.

Cena 587,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: CADEO

Recenzje: 0

CADEO  Balkonik Cadeo umożliwia poruszania się w sposób bezpieczny i komfortowy w pomieszczeniach zamkniętych (DPS-y, mieszkania, szpitale itp.). Odpowiednio rozmiar kół 110 mm  sprawia, że balkonik jest bardzo zwrotny. 

Cena 552,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Śledź nas na Facebooku

raty przez internet leasing przez internet