• Banner

  • Bezpieczne zakupy

    regulamin sklepu internetowego
  • Płatności

    Płatności
  • Paczkomaty Inpost

    Paczkomaty Inpost
Wózki inwalidzkie ręczne
Wózki inwalidzkie ręczne, wózek inwalidzki transportowy

Wózki inwalidzkie ręczne

Wózek inwalidzki transportowy to niezbędne wyposażenie osób, których mobilność jest znacznie ograniczona. Taki pojazd umożliwia bowiem sprawny, wygodny i przede wszystkim bezpieczny transfer pacjentów. Firma OCEAN ZDROWIA oferuje szeroką gamę tego typu sprzętu, który dedykowany jest zarówno dla podmiotów prywatnych, jak i publicznych placówek medycznych.

Aktywne filtry

Indeks: 101

Standardowy wózek stalowy niekonfigurowalny. Idealny do transportu osób , które mają problem z poruszaniem się o własnych siłach. Jak wszystkie nasze wózki 101 charakteryzuje się dużą wytrzymałością, trwałością oraz jakością.

Cena 755,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: JAZZ S50 HEM2

Wózek ręczny stalowy JAZZ S50 Wózek wykonany ze stali precyzyjnej. Konstrukcja oparta o legendę w naszej ofercie - wózek ultralekki JAZZ, który był wykonany z chromo-molibdenu. I jak na legendę przystało jego waga wynosi tylko 16,1 kg.

Cena 2 566,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: V100XXL

Wózek ręczny dla osób bardzo ciężkich V100XXL Wózek stalowy, konfigurowalny. Konstrukcja umożliwia zmianę paru istotnych parametrów jak: głębokość siedziska, wysokość siedziska od podłoża, wysokość i głębokość podparcia pod łokieć.

Cena 2 367,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Wózki inwalidzkie ręczne – wygoda połączona z funkcjonalnością

Wózek inwalidzki do transportu przeznaczony jest dla chorych, którzy cierpią na nieprawidłowości aparatu ruchu lub inne schorzenia, które utrudniają bądź uniemożliwiają poruszanie się w sposób samodzielny. Większość pacjentów spędza bardzo dużo czasu na takim pojeździe, dlatego ważne jest, aby był on ergonomiczny i dopasowany do jego potrzeb. Rewelacyjnym rozwiązaniem wówczas są dodatkowe udogodnienia w postaci regulacji komponentów, dzięki czemu można dostosować parametry wózka indywidualnie do niemalże każdego chorego. W asortymencie firmy OCEAN ZDROWIA znajduje się wyspecjalizowany sprzęt medyczny, który charakteryzuje się wyżej wspomnianymi cechami. Co więcej, wysoka funkcjonalność połączona została z wygodą użytkowania.

Uchylane i komfortowe podłokietniki, blokada antywywrotowa, regulowana wysokość podnóżków czy szeroki wybór rozmiaru siedziska to tylko kilka z zalet, które wyróżniają produkty z naszej oferty. Warto wspomnieć, że poszczególne modele stworzone zostały z myślą o osobach cięższych – ich zakres wytrzymałości waha się od 120 do nawet 175 kilogramów.

Wózek inwalidzki spacerowy dla dorosłych – jakość przede wszystkim!

Nie można zaprzeczyć, że wózek inwalidzki to inwestycja na wiele lat, dlatego powinien być wykonany z wysokiej klasy materiałów, odpornych na uszkodzenia, które dodatkowo cechują się niewielką wagą. Pojazdy medyczne z naszego asortymentu wyprodukowane zostały m.in. ze stali, która uznawana jest za jeden z najbardziej wytrzymałych materiałów. Świetnie sprawdza się do konstrukcji nośnych ze względu na swoją niską masę. Stal ta malowana jest proszkowo, co zwiększa jej wrażliwość na działanie czynników środowiskowych. Tapicerka tychże produktów stworzona jest z przewiewnych tekstyliów, co pozwala na zachowanie właściwej cyrkulacji powietrza.

Wózek inwalidzki ręczny – standard życia na wyższym poziomie

Wózek to sprzęt medyczny, który ma za zadanie podnieść komfort życia pacjentów. W ofercie firmy OCEAN ZDROWIA znajdują się tylko i wyłącznie produkty, których wszystkie funkcje zostały dokładnie przemyślane pod osoby z różnorodnymi niepełnosprawnościami. Wybraliśmy pojazdy z różnych półek cenowych, dzięki czemu każdy ma okazję, aby wybrać wózek zgodnie ze swoimi możliwościami finansowymi.

Śledź nas na Facebooku