• Banner

  • Bezpieczne zakupy

    regulamin sklepu internetowego
  • Płatności

    Płatności
  • Paczkomaty Inpost

    Paczkomaty Inpost
Lekkie wózki inwalidzkie
Wózek inwalidzki lekki, lekkie wózki inwalidzkie

Lekkie wózki inwalidzkie

Wózki inwalidzkie, aby cechować się praktycznością oraz wysokim stopniem komfortu, muszą być wykonane w przemyślany sposób. Sprzęt ten bowiem dedykowany jest dla specjalnej grupy osób, które mają zaburzony aparat ruchu. Czym zatem powinien odznaczać się taki pojazd? Przede wszystkim powinien być wykonany z lekkich materiałów, dzięki którym poruszanie się z jego użyciem jest łatwe, zarówno dla jego posiadacza, jak i osoby pomagającej, np. opiekuna.

W ofercie firmy OCEAN ZDROWIA znajdują się wózki spacerowe dla dorosłych, które stworzone zostały, m.in. z aluminium. Produkty te posiadają dodatkowe udogodnienia, które sprawiają, że korzystanie z nich jest przyjemne i niezwykle proste.

Aktywne filtry

Indeks: SAGITTA Si

Wózek ze stopów lekkich aktywny SAGITTA Si Dynamika i Aktywność. Jeśli jesteś osobą, która się uczy, pracuje, korzysta ze wszelkich uroków jakie daje życie. Nie siedzi w domu ale żyje w sposób dynamiczny i stosuje wysokie wymagania do sprzętu jaki używa to my mamy dla ciebie rozwiązanie

Cena 5 284,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: SAGITTA

Wózek ze stopów lekkich aktywny SAGITTA Dynamika i Aktywność. Jeśli jesteś osobą, która się uczy, pracuje, korzysta ze wszelkich uroków jakie daje życie. Nie siedzi w domu ale żyje w sposób dynamiczny i stosuje wysokie wymagania do sprzętu jaki używa to my mamy dla ciebie rozwiązanie -Sagitta.

Cena 4 596,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: ECLIPS XXL

Wózek ze stopów lekkich dla osób bardzo ciężkich ECLIPS XXL Wózek wykonany z aluminium. Konstrukcja oparta na podwójnym krzyżaku. W standardzie komfort anatomicznego siedzenia i oparcia. Jak wszystkie nasze konstrukcje tak również XXL umożliwia doposażenie w wiele funkcjonalnych opcji.

Cena 5 435,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Wózek inwalidzki ze stopów lekkich – komfort jazdy na wysokim poziomie

Aluminiowy wózek inwalidzki lekki ma za zadanie wspomóc osoby chore, dla których samodzielne poruszanie się jest utrudnione lub praktycznie niemożliwe. Choć jego konstrukcja jest poręczna, to wyróżnia się trwałością i solidnością. W naszym asortymencie dostępne są pojazdy o różnorodnych parametrach i opcjach, które pozwalają na dostosowanie komponentów indywidualnie do potrzeb pacjenta, zapewniając wygodne użytkowanie. Poszczególne modele wyposażone są w m.in. odchylane podłokietniki oraz regulację wysokości i głębokości siedzenia, a także położenia kół tylnych.

Wózki inwalidzkie składane lekkie – więcej niż jazda

Wybierając wózek inwalidzki, należy wziąć pod uwagę wiele kwestii, a jedną z nich jest poręczność i możliwość szybkiego składania, która pozwala na zapakowanie sprzętu do samochodu. Produkty z oferty firmy OCEAN ZDROWIA ułatwiają funkcjonowanie w codziennym życiu również tym pacjentom prowadzącym aktywny tryb życia i potrzebującym niezawodnego i uniwersalnego sprzętu, który mogą zabrać ze sobą do każdej lokalizacji.

Ergonomiczne i lekkie wózki inwalidzkie – mnogość wariantów

Wózek wyposażony w mnogość funkcji dobieranych indywidualnie do potrzeb? Takie produkty oferuje firma OCEAN ZDROWIA! U nas każdy klient ma szeroki wybór, dzięki czemu może z powodzeniem dobrać produkt do swoich oczekiwań. Asortyment bogaty jest w pojazdy dedykowane zarówno dla osób prywatnych, jak i wszelakich placówek powiązanych z branżą medyczną. Ponadto wózki dostępne są z różnych półek cenowych. W naszym sklepie nie istnieją także ograniczenia wagowe – zakres maksymalnego obciążenia waha się od 100 do nawet 200 kilogramów!

Jeżeli mają Państwo pytania o danym wózku inwalidzkim, zapraszamy do kontaktu – z chęcią rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

Śledź nas na Facebooku