• Banner

  • Bezpieczne zakupy

    regulamin sklepu internetowego
  • Płatności

    Płatności
  • Paczkomaty Inpost

    Paczkomaty Inpost
Wózki inwalidzkie specjalne
Wózki inwalidzkie specjalne, wózek inwalidzki stabilizujący plecy i głowę

Wózki inwalidzkie specjalne

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę wózków inwalidzkich specjalnych,  zaprojektowane dla osób o specjalnych schorzeniach i potrzebach.

Wózki inwalidzkie specjalne przeznaczone głównie dla osób z niestabilnym tułowiem, szczególnie dla pacjentów z paraliżem lub niedowładem czterokończynowym, trzykończynowym oraz dla osób po udarach.

Wózki specjalne posiadają między innymi pełne oparcie, pozwalające na odpowiednie ułożenie pleców i głowy pacjenta. Zintegrowane podnóżki, podłokietniki oraz systemy bezpiecznego hamowania sprawiają, że wózki gwarantują najwyższy komfort przemieszczania się w każdych warunkach.

Wózki inwalidzkie specjalne pielęgnacyjne

Wózki pielęgnacyjne przeznaczone są dla osób leżących, bardzo wiotkich, których kondycja nie pozwala na korzystanie z klasycznych wózków. Wózki inwalidzkie specjalne pielęgnacyjne gwarantują odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

Wózki inwalidzkie specjalne multipozycyjne

Wózki multipozycyjne pozwalają na utrzymywanie idealnej dla pacjenta postawy.

W wózku multipozycyjnym zarówno kąt oparcia jak i kąt siedziska są w sposób łatwy i płynny niezależnie regulowane.

Wózki inwalidzkie multipozycyjne można doposażyć w różnego rodzaju pasy, kamizelki korekcyjno stabilizujące.

Wózki inwalidzkie specjalne o podwyższonym komforcie

Wózki ze stabilizacja głowy i pleców. Idealnie dopasowują się do użytkującego, zapewniając maksimum komfortu oraz bezpieczeństwa. Głębokie wyprofilowania boczne oparcia, wózków inwalidzkich specjalnych o podwyższonym komforcie, doskonale stabilizują tułów. Wyprofilowania siedziska zabezpieczają miednicę przed wychyleniami

Proponujemy również wózki inwalidzkie specjalne z funkcją wózka toaletowego.

Aktywne filtry

Indeks: V300 30

 Wózek specjalny V300 30 Aluminiowy wózek ze stabilizacją głowy i pleców z odchylanym oparciem do 30°.  Wózek przeznaczony dla osób z niestabilnym tułowiem, szczególnie dedykowany dla pacjentów z paraliżem lub niedowładem czterokończynowym, trzykończynowym, dla osób po udarach.

Cena 2 857,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: INOVYS 2 L70 WD

Wózek specjalny multipozycyjny INOVYS 2 Maksymalny komfort i wsparcie pozycji. INOVYS L70 jest wyposażony w jednolity system siedziska i oparcia. Wnętrze tapicerki stanową dwa rodzaje granulatu, poliestrowy i silikonowy, które zapewniają właściwy kontur i wsparcie.

Cena 8 732,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: INOVYS 2 EVO

Wózek specjalny multipozycyjny INOVYS 2 Wózek model INOVYS 2 pozwala na stałe utrzymywanie idealnej dla pacjenta postawy. Zarówno kąt oparcia jak i siedziska jest w sposób łatwy i płynny regulowany niezależnie. Pozostałe parametry wózka również można dopasować do indywidualnych wymagań pacjenta

Cena 3 175,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: NORMANDIE wózek

Wózek specjalny pielęgnacyjny NORMANDIE  Wózek pielęgnacyjny stabilizujący głowę i plecy. Bardzo wygodny dla osób starszych, po paraliżach czterokończynowych, udarach i leżących przebywających w mieszkaniach prywatnych oraz domach pomocy społecznej.

Cena 2 664,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Śledź nas na Facebooku