• Banner

 • Bezpieczne zakupy

  regulamin sklepu internetowego
 • Bezpieczne zakupy

  regulamin sklepu internetowego
 • Płatności

  Płatności
 • Twisto kup teraz- zapłać za 21 dni

 • Paczkomaty Inpost

  Paczkomaty Inpost
Wózki inwalidzkie specjalne, stabilizujące głowę i placy, pielęgnacyjne
Ocean Zdrowia - Wózki inwalidzkie specjalne

Wózki inwalidzkie specjalne, stabilizujące głowę i placy, pielęgnacyjne

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę wózków inwalidzkich specjalnych,  zaprojektowane dla osób o specjalnych schorzeniach i potrzebach.

Wózki inwalidzkie specjalne przeznaczone głównie dla osób z niestabilnym tułowiem, szczególnie dla pacjentów z paraliżem lub niedowładem czterokończynowym, trzykończynowym oraz dla osób po udarach.

Wózki specjalne posiadają między innymi pełne oparcie, pozwalające na odpowiednie ułożenie pleców i głowy pacjenta. Zintegrowane podnóżki, podłokietniki oraz systemy bezpiecznego hamowania sprawiają, że wózki gwarantują najwyższy komfort przemieszczania się w każdych warunkach.

Wózki inwalidzkie specjalne pielęgnacyjne

Wózki pielęgnacyjne przeznaczone są dla osób leżących, bardzo wiotkich, których kondycja nie pozwala na korzystanie z klasycznych wózków. Wózki inwalidzkie specjalne pielęgnacyjne gwarantują odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

Wózki inwalidzkie specjalne multipozycyjne

Wózki multipozycyjne pozwalają na utrzymywanie idealnej dla pacjenta postawy.

W wózku multipozycyjnym zarówno kąt oparcia jak i kąt siedziska są w sposób łatwy i płynny niezależnie regulowane.

Wózki inwalidzkie multipozycyjne można doposażyć w różnego rodzaju pasy, kamizelki korekcyjno stabilizujące.

Wózki inwalidzkie specjalne o podwyższonym komforcie

Wózki ze stabilizacja głowy i pleców. Idealnie dopasowują się do użytkującego, zapewniając maksimum komfortu oraz bezpieczeństwa. Głębokie wyprofilowania boczne oparcia, wózków inwalidzkich specjalnych o podwyższonym komforcie, doskonale stabilizują tułów. Wyprofilowania siedziska zabezpieczają miednicę przed wychyleniami

Proponujemy również wózki inwalidzkie specjalne z funkcją wózka toaletowego.

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Indeks: V300 30

Recenzje: 0

 Wózek specjalny V300 30 Aluminiowy wózek ze stabilizacją głowy i pleców z odchylanym oparciem do 30°.  Wózek przeznaczony dla osób z niestabilnym tułowiem, szczególnie dedykowany dla pacjentów z paraliżem lub niedowładem czterokończynowym, trzykończynowym, dla osób po udarach.

Cena 2 495,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: INOVYS 2

Recenzje: 0

Wózek specjalny multipozycyjny INOVYS 2 Wózek model INOVYS 2 pozwala na stałe utrzymywanie idealnej dla pacjenta postawy. Zarówno kąt oparcia jak i siedziska jest w sposób łatwy i płynny regulowany niezależnie. Pozostałe parametry wózka również można dopasować do indywidualnych wymagań pacjenta

Cena 3 588,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: eclipsx4 90° Komfort

Recenzje: 0

Wózek specjalny o podwyższonym komforcie eclipsx4 90° Komfort Eclipsx4 90 Komfort jest wózkiem ze stabilizacją głowy i pleców z odchylanym oparciem do poziom do poziomu, wykonany z aluminium. Konstrukcja wózka daje duże możliwości adaptacyjne dla użytkownika i bardzo dużą mobilność.

Cena 4 535,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: NORMANDIE

Recenzje: 0

Wózek specjalny pielęgnacyjny NORMANDIE  Wózek pielęgnacyjny stabilizujący głowę i plecy. Bardzo wygodny dla osób starszych, po paraliżach czterokończynowych, udarach i leżących przebywających w mieszkaniach prywatnych oraz domach pomocy społecznej.

Cena 2 800,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Śledź nas na Facebooku

raty przez internet leasing przez internet