• Banner

 • Bezpieczne zakupy

  regulamin sklepu internetowego
 • Płatności

  Płatności
 • Paczkomaty Inpost

  Paczkomaty Inpost
Chodziki rehabilitacyjne i balkoniki ortopedyczne
Balkoniki dla seniora ortopedyczne, chodziki inwalidzkie rehabilitacyjne

Chodziki rehabilitacyjne i balkoniki ortopedyczne

Chodziki rehabilitacyjne to sprzęt pomocniczy przeznaczony do wspomagania ruchu osób z niepełnosprawnościami oraz starszych, ale również i dzieci. Podpórki te są rewelacyjnym rozwiązaniem dla pacjentów, którzy przeszli operację utrudniającą chodzenie w czasie rekonwalescencji.

W firmie OCEAN ZDROWIA oferujemy szeroki wybór tego typu produktów. Każdy balkonik rehabilitacyjny jest ergonomiczny oraz posiada szereg udogodnień, które zapewniają nie tylko komfort fizyczny, bezpieczeństwo, równowagę i stabilność, ale też komfort psychiczny.

Aktywne filtry

Indeks: LYNA II

Podpórka aluminiowa 2 in1 LYNA II Klasyczna podpórka aluminiowa na czterech stopkach. Regulowana na wysokość. Składana, łatwa w transporcie i do przechowywania. Maksymalna dopuszczalna waga użytkownika 130 kg.

Cena 203,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: ECO Light II

Balkonik aluminiowy czterokołowy ECO Light Eco Light  umożliwia poruszania się w sposób bezpieczny i komfortowy. Odpowiednio duży rozmiar kół przednich umożliwi w łatwy sposób pokonywanie różnej wysokości krawężników i progów.

Cena 431,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Balkoniki rehabilitacyjne – rodzaje

Chodziki inwalidzkie dzielą się na kilka rodzajów, które różnią się liczbą obecnych kół. Jakie warianty dostępne są w naszym asortymencie?

 • Balkoniki ortopedyczne trójkołowe – świetne do poruszania się w pomieszczeniach zamkniętych, ale także w przestrzeni otwartej. Wynika to z ich rozwiniętej zdolności do manewrowania, dzięki której omijanie przeszkód jest wyjątkowo proste.
 • Balkoniki rehabilitacyjne czterokołowe – gwarantują dużą stabilność, dlatego też decydują się na nie głównie osoby starsze. Z ich użyciem można przemieszczać się na zewnątrz oraz wewnątrz ze względu na ich wielkość kół, które równie dobrze radzą sobie z pokonywaniem obiektów, takich jak krawężniki.
 • Balkoniki kroczące – chodziki te nie są wyposażone w koła, a zamiast nich mają cztery podpórki. Najczęściej wykorzystuje się je do samodzielnej nauki chodzenia po przebytym urazie lub operacji. Istnieją dwa rodzaje tych produktów, a mianowicie balkonik kroczący oraz stały.
 • Dwukołowy chodzik rehabilitacyjny – posiada dwa koła oraz dwie podpórki. Sprzęt ten jest świetny do skutecznej asekuracji podczas transferu pacjentów.

Komfortowe i funkcjonalne chodziki – balkoniki na miarę oczekiwań pacjentów

Balkonik do chodzenia jest nieodłączną częścią codziennego funkcjonowania osób starszych oraz tych, którzy cierpią na przypadłości utrudniające poruszanie się w sprawny sposób. Z tego też względu warto wybrać taki sprzęt, który wyróżnia się praktycznością. Podpórki z naszej oferty bogate są w dodatkowe opcje, które pozwalają na kompleksową personalizację. Mają m.in. regulację stopnia wysunięcia nóżek, dzięki czemu można je dostosować do wzrostu chorego. Poszczególne modele wyposażone są również w koszyki oraz torby, co jest udogodnieniem szczególnie dla samodzielnych pacjentów, którzy potrzebują uniwersalnego chodzika na zakupy.

Balkoniki inwalidzkie z asortymentu firmy OCEAN ZDROWIA to kwintesencja wysokiego stopnia wygody. Większość z nich wykonana została z lekkich stopów aluminium, co umożliwia bezproblemowe podniesienie podpórki w przypadku napotkania przeszkody.

Śledź nas na Facebooku