• Banner

 • Bezpieczne zakupy

  regulamin sklepu internetowego
 • Płatności

  Płatności
 • Paczkomaty Inpost

  Paczkomaty Inpost
Wózki inwalidzkie elektryczne
Wózek inwalidzki elektryczny nowoczesny, terenowy, akumulatorowy

Wózki inwalidzkie elektryczne

Elektryczne wózki inwalidzkie są udogodnieniem dedykowanym dla osób, których stan zdrowia permanentnie uniemożliwił chodzenie. Pojazdy z napędem elektrycznym znacząco podnoszą komfort życia pacjentów z niepełnosprawnościami bądź tych, w podeszłym wieku. Pozwalają one bowiem na sprawne przemieszczanie się bez konieczności pomocy opiekuna.

Firma OCEAN ZDROWIA oferuje szeroki wybór tego typu wózków, które przeznaczone są zarówno dla dorosłych klientów, jak i dzieci. Produkty te są wielofunkcyjne i ułatwiają manewrowanie nawet w najbardziej wymagających terenach.

Aktywne filtry

Indeks: PLEGO

PLEGO ma wszystko, czego potrzebujesz w składanym wózku elektrycznym i wiele więcej. Łączy prostotę i wygodę składanej składania, Plego oferuje mocny i stabilny napęd zapewniony przez silniki 200W, tylne koła PU gwarantują bezproblemowa jazdę bez narażenia na przebicie.

Cena 9 828,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: VERSO

Verso, ultra lekki , zwinny i wszechstronny wózek inwalidzki z napędem elektrycznym, który stawia na lekkość konstrukcji z zarazem konfigurowalność. Stworzony z połączenia trwałej aluminiowej ramy manualnego wózka z zaawansowanymi funkcjami napędu elektrycznego na tylnych kołach.

Cena 10 282,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: NAVIX RWD

Wózek inwalidzki specjalny z napędem elektrycznym pokojowy, napęd na tylne koła Wózek na ramie skrzynkowej. Wyposażony w nowoczesną mikroprocesorową jednostkę sterującą LINX - łatwa, prosta, niezawodna jednostka, która polepsza sterowalność i parametry jezdne. Bardzo łatwy w użytkowaniu.

Cena 11 794,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Nowoczesne wózki inwalidzkie elektryczne – jak wybrać odpowiedni?

Wózek elektryczny terenowy, a może taki, który lepiej sprawdzi się w domu? Niezależnie, jaki pojazd jest potrzebny, z pewnością znajduje się u nas w asortymencie! Przedstawiamy przykładowe modele, które proponujemy naszym klientom.

 • Wózek inwalidzki elektryczny terenowy – decydują się na niego pacjenci, którym zależy na zachowaniu aktywnego trybu życia mimo swojej niepełnosprawności. Konstrukcja tego sprzętu została opracowana w taki sposób, aby jego posiadacz mógł łatwo i bezpiecznie poruszać się w niemalże każdym miejscu, przede wszystkim na zewnątrz. Jazda nim jest płynna i stabilna, dzięki inteligentnemu systemowi, który oczyszcza różne dane jezdne z błędów.
 • Wózek inwalidzki akumulatorowy pokojowy – jego głównym zadaniem jest sprawne przemieszczanie się w zamkniętych przestrzeniach. Świetnie sprawdza się domach, ale i również w szpitalach, placówkach fizjoterapeutycznych czy innych podmiotach powiązanych z branżą medyczną. To, co go wyróżnia, to rewelacyjna zwrotność, która jest niezbędna, aby transferować się między pokojami. Może mieć napęd zarówno na tylne, jak i przednie koła.
 • Elektryczny wózek inwalidzki terenowo-pokojowy – złoty środek między dwoma wcześniej wspomnianymi rodzajami. Taki produkt wyposażony jest w rozwiązania obu tychże pojazdów, zapewniając komfort jazdy w domu, jak i na zewnątrz. Posiada on m.in. oświetlenie z przodu i z tyłu, zwiększające bezpieczeństwo poruszania się po ciemku.

Wózki inwalidzkie elektryczne składane – perfekcyjne do auta

Zdarza się, że osoby z niepełnosprawnościami mogą przemieszczać się samodzielnie za pośrednictwem auta. Wówczas potrzebują specjalnie zaprojektowanego wózka, który można szybko zdementować bez pomocy opiekuna. Składany wózek inwalidzki elektryczny z naszej oferty jest fenomenalną opcją dla tych osób, które poruszają się na co dzień samochodem. Taki sprzęt składa się intuicyjnie z niezwykłą łatwością i mieści się do bagażnika czy tylnego siedzenia. Ponadto pojazd ten nadaje się również do wszelakich instytucji medycznych lub domów opieki, które transferują swoich pacjentów z użyciem czterokołowych środków transportu.

Wózek inwalidzki z napędem elektrycznym – funkcjonalność połączona z wygodą

Wózki elektryczne z asortymentu firmy OCEAN ZDROWIA są kwintesencją rozwoju, który obecnie stawia na łączenie praktyczności z wysokim komfortem użytkowania. Pojazdy te wyposażone są w mnogość udogodnień pozwalających na spersonalizowanie komponentów indywidualnie do potrzeb. Jednymi z nich są, m.in. regulowane podłokietniki, możliwość zmiany kąta nachylenia oparcia oraz siedziska czy adaptacyjny system kompensacji obciążenia. Co więcej, w naszej ofercie dostępne są także wózki inwalidzkie akumulatorowe, które zostały zaprojektowane dla cięższych osób z niepełnosprawnościami. Mimo ich wyspecjalizowanej konstrukcji są one równie proste w obsłudze i mają duży zakres prędkości.

Na szczególną uwagę zasługuje wersja z funkcją płynnej pionizacji, która z jeszcze większą troską dla o kręgosłup chorych. Taki pokojowy i terenowy wózek inwalidzki można bowiem w każdym momencie ustawić do pionu, dzięki czemu pacjent nie jest ulokowany zbyt długo w pozycji siedzącej, która niestety często powoduje dolegliwości ze strony układu kostnego.

Wózek akumulatorowy inwalidzki – inwestycja w jakość życia

Rola dobrze dobranego i ergonomicznego wózka inwalidzkiego w codziennym funkcjonowaniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi jest nieoceniona. Z tego też względu warto wybrać taki pojazd, który dopasowuje się do jego użytkownika i wyposażony jest w dodatkowe opcje, ułatwiające poruszanie się w przestrzeniach zamkniętych oraz otwartych. Nie należy zapominać także o wygodzie, sprawiającej, że korzystanie z niego jest prawdziwą przyjemnością. Takie produkty zapewniamy w firmie OCEAN ZDROWIA!

Śledź nas na Facebooku