raty przez internet leasing przez internet
  • Banner

  • Bezpieczne zakupy

    regulamin sklepu internetowego
  • Płatności

    Płatności
  • Paczkomaty Inpost

    Paczkomaty Inpost
Wózki z napędem elektrycznym
Ocean Zdrowia - Wózki z napędem elektrycznym

Wózki z napędem elektrycznym

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą wózków inwalidzkich z napędem elektrycznym.

Pokojowe, elektryczne wózki inwalidzkie

Małe, bardzo zwrotne wózki do używania w domu i innych pomieszczeniach zamkniętych. Bardzo czułe i precyzyjne manewrowanie pozwala na sprawne omijanie wszelkich przeszkód w mieszkaniu.

Pokojowo-terenowe, elektryczne wózki inwalidzkie

Wózki posiadają niezwykle dopracowane zawieszenie, zapewniające stałą łączność wszystkich czterech kół z podłożem. To czyni z naszych wózków prawdziwe terenowe cudo. Pokojowo-terenowe, elektryczne wózki inwalidzkie posiadają bardzo dobrą amortyzację, dzięki czemu jazda, nawet po nierównych nawierzchniach jest bardzo komfortowa. Specjalnie zaprojektowany system zabezpiecza pokojowo-terenowe wózki inwalidzkie z napędem elektrycznym, przed niebezpiecznym przechyleniem wózka.

Pokojowo-terenowe wózki elektryczne posiadają ponadto oświetlenie z przodu i z tyłu, zwiększające bezpieczeństwo poruszania się po ciemku.

Wózki inwalidzkie z napędem elektrycznym z funkcją pionizacji

Funkcja pionizacji pozwala w sposób płynny spionizować użytkownika. Szeroki pas piersiowy oraz stabilizacja kolan umożliwiają stabilne trwanie w pozycji wyprostowanej.

Aktywne filtry

Indeks: TURIOS

Wózek elektryczny na amortyzowanej ramie pokojowo terenowy TURIOS Wyjątkowy wózek elektryczny z napędem na tylne koła. Nowe podejście do podstawowego  sprzętu, który ma spełniać pryncypialne wymagania użytkownika w zakresie poruszania się w pomieszczeniach jak również w warunkach terenowych.

Cena 10 900,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: NAVIX RWD

Wózek inwalidzki specjalny z napędem elektrycznym pokojowy, napęd na tylne koła Wózek na ramie skrzynkowej. Wyposażony w nowoczesną mikroprocesorową jednostkę sterującą LINX - łatwa, prosta, niezawodna jednostka, która polepsza sterowalność i parametry jezdne. Bardzo łatwy w użytkowaniu.

Cena 11 232,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Śledź nas na Facebooku