• Banner

 • Bezpieczne zakupy

  regulamin sklepu internetowego
 • Płatności

  Płatności
 • Paczkomaty Inpost

  Paczkomaty Inpost
Skutery dla niepełnosprawnych
Skutery elektryczne inwalidzkie dla niepełnosprawnych

Skutery dla niepełnosprawnych

Skuter dla niepełnosprawnych to nowoczesne i niezwykle wygodne rozwiązanie, które podnosi jakość życia – ułatwia codzienną samodzielną aktywność w domu i poza nim. Począwszy od sklepu, urzędu, szkoły czy pracy, a skończywszy na spacerach, podróżach i nawet sporcie – skutery inwalidzkie umożliwiają prowadzenie aktywnego trybu życia pomimo choroby bądź niepełnosprawności. Przygotowaliśmy modele pokojowe (kompaktowe i zwrotne) oraz czterokołowe „terenówki” ze świetną amortyzacją i osiągające prędkość nawet 16 km/h. Wszystkie łączą w sobie najwyższy poziom bezpieczeństwa, funkcjonalność i atrakcyjny nowoczesny design.

Aktywne filtry

Indeks: MERCURIUS 4 D

Nowoczesny i piękny MERCURIUS 4 D Nowoczesny wygląd i agresywna linia, moc sama w sobie, stabilność, styl i komfort, nadzwyczajna mobilność, wytrzymałość no i szybkość max.15 km/h. Perfekcyjny w pomieszczeniach i oczywiście swoje walory wykorzystuje przede wszystkim w terenie.

Cena 15 718,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: MOVO

Bez względu na pogodę Movo ochroni Cię przede wszystkim przed słońcem ale także przed wszelkimi warunkami pogodowymi. Łącząc tkaninę chroniącą przed deszczem, przednią szybę i osłonę przeciwsłoneczną chroni również przed zimnem i wiatrem. Łatwa w montażu, łatwo się rozkłada.

Cena 3 629,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: CERES 4 Delux

Skuter czterokołowy CERES DELUXE 12 km/h, kolor szampański CERES DL oferuje komfort i fantastyczne właściwości jezdne. Skuter charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, czarne grube opony znakomicie kontrastuję z jasną obudową i nadają mu specyficznego wyglądu.

Cena 11 931,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: CARPO 2 SE

Skuter czterokołowy miejski, nowoczesny Skuter charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem. Fantastyczne aluminiowe felgi. Ale to co najważniejsze kryje się w wydajności i właściwościach jezdnych.

Cena 14 718,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: CARPO 2 SE XD

Skuter do użytku w górzystym terenie Dzięki zmodyfikowanemu układowi jezdnemu CARPO 2 SE XD powstał model, który charakteryzuje się nadzwyczajną wydajnością w terenach górzystych, wszędzie tam gdzie występuje duże nachylenie terenu.

Cena 17 868,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: CERES SE

Skuter inwalidzki CERES Skuter charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, czarne grube opony nadają mu specyficznego wyglądu. Zastosowanie dwóch rodzajów baterii 38 i 50 Ah i dwóch rodzajów silników odpowiedzialnych za prędkość pozwala na dopasowanie go indywidualnych oczekiwań

Cena 10 433,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: ERIS

Skuter czterokołowy 6/10 km/h ERIS Eris to wszechstronny kompaktowy skuter, który daje możliwość doboru napędu i baterii do swojego stylu jazdy. Bardzo zwrotny i łatwy w prowadzeniu. Doskonale sprawdza się w centrach handlowych oraz ruchliwych zatłoczonych centrach miast.

Cena 9 223,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Skuter dla niepełnosprawnych – wygodne rozwiązanie do domu

Choć skutery inwalidzkie elektryczne kojarzą się głównie z poruszaniem się w terenie, stanowią świetne wsparcie także w domu. Mały – kompaktowy i zwrotny skuter elektryczny „pokojowy” zapewnia sprawne, wygodne przemieszczanie się po równej powierzchni, lecz w ograniczonej przestrzeni. Dzięki obracanemu i regulowanemu fotelowi ułatwia wykonywanie codziennych czynności. Niska waga i składana konstrukcja pozwalają wygodnie przewozić skuter inwalidzki w aucie i także przechowywać go na małej powierzchni, jeżeli nie jest potrzebny. Skuter przypomina elektryczny wózek inwalidzki, z tym że zwykle jest szybszy i mocniejszy i ma większy zasięg – zapewnia więc jeszcze więcej możliwości i wygody na co dzień.

Elektryczne skutery inwalidzkie i wózki z napędem nierzadko już kosztują tyle samo, a na rynku są dostępne modele naprawdę bardzo przystępne cenowo, więc warto oba te rozwiązania indywidualnie porównać pod kątem funkcjonalności.

Skuter elektryczny dla niepełnosprawnych – ultramobilnie także poza domem

Elektryczne skutery inwalidzkie są dostępne również w wariancie terenowym. Cztery koła, pełna amortyzacja, prędkość do 16 km/h i zasięg do 60 km, obracany fotel ułatwiający wsiadanie i zsiadanie, oświetlenie i lusterka, a nawet kosz na zakupy i gniazdo USB do ładowania telefonu – to maksimum wygody, mobilności i bezpieczeństwa poza domem. Inwalidzkie skutery elektryczne pozwalają prowadzić niezwykle aktywny tryb życia oraz zwiększyć zakres samodzielności niepełnosprawnej bądź chorej osoby. Choć poszczególne modele różnią się wyposażeniem, parametrami i funkcjami, mają pewne cechy wspólne. I standardowy skuter inwalidzki elektryczny obejmuje m.in.:

 • obrotowy, przesuwany w przód/tył, regulowany (wysokość, kąt siedziska) fotel z odchylanymi podłokietnikami i zagłówkiem,
 • nachylaną kolumnę kierowniczą, w wielu modelach również wyświetlacz LCD na panelu sterującym i gniazdo USB,
 • napęd elektryczny z pojemną baterią i możliwość ręcznego pchania pojazdu,
 • zabezpieczenia zapobiegające przewróceniu się skutera podczas jazdy,
 • zderzaki, oświetlenie ledowe (jazda po zmroku) i lusterka wsteczne,
 • kompaktowe składanie (transport w samochodzie, autobusie, pociągu itp.).

Niektóre skutery elektryczne inwalidzkie są dodatkowo przystosowane do trudnych warunków np. górzystego terenu czy zatłoczonych centrów miast, sklepów. W części modeli można zadbać o dodatkowe wyposażenie, jak np. uchwyt na kule czy zamykany na klucz kufer podróżny. A do tego skuter elektryczny inwalidzki jest łatwy w obsłudze, doskonale więc sprawdzi się dla osób zarówno młodszych, jak i starszych.

Wszystkie dostępne w naszym sklepie skutery dla niepełnosprawnych wyróżniają się ponadto pięknym nowoczesnym wyglądem – agresywną sportową lub elegancką linią i modnymi kolorami czy błyszczącymi aluminiowymi felgami. Są to także rozwiązania na lata – każdy proponowany elektryczny skuter inwalidzki jest solidny, bezawaryjny i objęty długą gwarancją. Polecamy i zachęcamy do skorzystania z oferty.

Śledź nas na Facebooku