• Banner

 • Bezpieczne zakupy

  regulamin sklepu internetowego
 • Bezpieczne zakupy

  regulamin sklepu internetowego
 • Płatności

  Płatności
 • Twisto kup teraz- zapłać za 21 dni

 • Paczkomaty Inpost

  Paczkomaty Inpost
Skutery rehabilitacyjne, skutery terenowe
Ocean Zdrowia - Skutery rehabilitacyjne, skutery terenowe

Skutery rehabilitacyjne, skutery terenowe

Skutery rehabilitacyjne - wygoda i bezpieczeństwo w poruszaniu się

Skutery pokojowe

Kompaktowe,  bardzo zwrotne skutery rehabilitacyjne do użytku wewnątrz pomieszczeń. Idealne rozwiązanie do poruszania się po, w miarę, równej nawierzchni.  Lekka i łatwa do złożenia konstrukcja, pozwala łatwo i szybko złożyć pokojowy skuter rehabilitacyjny do małych rozmiarów, a następnie schować go w bagażniku auta.

Czterokołowe skutery terenowe

Skutery terenowe charakteryzują się bardzo dobrą amortyzacją zapewniającą komfort jazdy. Rehabilitacyjne skutery terenowe posiadają specjalne zabezpieczenia zapobiegające przewróceniu się skutera podczas jazdy po nierównościach terenu. Obracany fotel ułatwia wsiadanie i zsiadanie użytkownikowi. Fotel można ustawiać na rożnej wysokości i regulować kąt oparcia.

Osiągana prędkość nawet do 16 km/h.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Indeks: MERCURIUS 4 D

Recenzje: 0

Nowoczesny i piękny MERCURIUS 4 D Nowoczesny wygląd i agresywna linia, moc sama w sobie, stabilność, styl i komfort, nadzwyczajna mobilność, wytrzymałość no i szybkość max.15 km/h. Perfekcyjny w pomieszczeniach i oczywiście swoje walory wykorzystuje przede wszystkim w terenie.

Cena 15 900,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: CERES 4 Delux

Recenzje: 0

Skuter czterokołowy CERES DELUXE 12 km/h, kolor szampański CERES DL oferuje komfort i fantastyczne właściwości jezdne. Skuter charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, czarne grube opony znakomicie kontrastuję z jasną obudową i nadają mu specyficznego wyglądu.

Cena 11 362,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: CARPO 2 SE

Recenzje: 0

Skuter czterokołowy miejski, nowoczesny Skuter charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem. Fantastyczne aluminiowe felgi. Ale to co najważniejsze kryje się w wydajności i właściwościach jezdnych.

Cena 14 017,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: CARPO 2 SE XD

Recenzje: 0

Skuter do użytku w górzystym terenie Dzięki zmodyfikowanemu układowi jezdnemu CARPO 2 SE XD powstał model, który charakteryzuje się nadzwyczajną wydajnością w terenach górzystych, wszędzie tam gdzie występuje duże nachylenie terenu.

Cena 17 018,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: CERES SE

Recenzje: 0

Skuter inwalidzki CERES Skuter charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, czarne grube opony nadają mu specyficznego wyglądu. Zastosowanie dwóch rodzajów baterii 38 i 50 Ah i dwóch rodzajów silników odpowiedzialnych za prędkość pozwala na dopasowanie go indywidualnych oczekiwań

Cena 10 993,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: ALYA

Recenzje: 0

Skuter składany podróżny, kompaktowy ALYA Alya to bardzo kompaktowy, składany skuter. Łatwy do przenoszenia, umożliwia użytkownikowi korzystanie w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki dużemu dystansowi jaki może pokonywać Alya jest równie wygodna na zewnątrz, jak i wewnątrz.

Cena 8 308,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: ERIS

Recenzje: 0

Skuter czterokołowy 6/10 km/h ERIS Eris to wszechstronny kompaktowy skuter, który daje możliwość doboru napędu i baterii do swojego stylu jazdy. Bardzo zwrotny i łatwy w prowadzeniu. Doskonale sprawdza się w centrach handlowych oraz ruchliwych zatłoczonych centrach miast.

Cena 9 677,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Śledź nas na Facebooku

raty przez internet leasing przez internet