• Banner

  • Bezpieczne zakupy

    regulamin sklepu internetowego
  • Płatności

    Płatności
  • Paczkomaty Inpost

    Paczkomaty Inpost
Wózki inwalidzkie aktywne
Wózki inwalidzkie aktywne i półaktywne

Wózki inwalidzkie aktywne

Choroby ograniczające motoryczność wcale nie oznaczają, że musimy zrezygnować z aktywnego trybu życia. Na przestrzeni lat powstało wiele udogodnień, które pozwalają pacjentom na cieszenie się z uroków życia. Jednym z nich jest wózek aktywny inwalidzki, którego konstrukcja ułatwia sprawne poruszanie się w zgiełku miasta czy w miejscach publicznych. Pojazd ten umożliwia użytkownikowi jak największą swobodę ruchu, a ponadto ma ogromny zakres personalizacji. Taki sprzęt dostępny jest w ofercie firmy OCEAN ZDROWIA. Życzymy udanych zakupów!

Aktywne filtry

Indeks: SAGITTA Si

Wózek ze stopów lekkich aktywny SAGITTA Si Dynamika i Aktywność. Jeśli jesteś osobą, która się uczy, pracuje, korzysta ze wszelkich uroków jakie daje życie. Nie siedzi w domu ale żyje w sposób dynamiczny i stosuje wysokie wymagania do sprzętu jaki używa to my mamy dla ciebie rozwiązanie

Cena 5 284,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: SAGITTA

Wózek ze stopów lekkich aktywny SAGITTA Dynamika i Aktywność. Jeśli jesteś osobą, która się uczy, pracuje, korzysta ze wszelkich uroków jakie daje życie. Nie siedzi w domu ale żyje w sposób dynamiczny i stosuje wysokie wymagania do sprzętu jaki używa to my mamy dla ciebie rozwiązanie -Sagitta.

Cena 4 596,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Wózki inwalidzkie aktywne – czym się wyróżniają?

Sportowy wózek inwalidzki na tle innych tego typu produktów odznacza się tym, że wykonany jest ze stopów lekkich, takich jak m.in. aluminium. Takie rozwiązanie zapewnia dużą mobilność, która jest niezbędna do sprawnego poruszania się w terenie. Pojazdy przystosowane są do omijania przeszkód oraz prowadzenia dynamicznego trybu życia. Co najważniejsze, sprzęt ten to połączenie solidnej konstrukcji i licznych możliwości regulacji, przez co może zostać z powodzeniem dostosowany do jego posiadacza. Mowa tutaj o kącie i wysokości oparcia, ośrodku ciężkości czy napięciu siedziska. Dzięki temu pacjent ma swobodę ruchów tułowia i rąk, natomiast nogi i miednica są ustabilizowane w bezpieczny i ergonomiczny sposób.

Aktywne wózki inwalidzkie są inwestycją w komfort, wygodę oraz samodzielność. Ułatwiają one bowiem branie czynnego udziału w życiu społecznym bez ograniczeń manewrowych.

Wózek inwalidzki aktywny dla dorosłych – wysoka jakość wykonania

Aktywny wózek inwalidzki to wyrób medyczny, który powinien służyć jego użytkownikowi sprawnie przez bardzo długi czas. W związku tym musi być stworzony z wysokiej klasy materiałów, które odporne są na działanie czynników środowiskowych. Jednym z nich jest aluminium, które oprócz takowej niewrażliwości, charakteryzuje się wyjątkową lekkością. Dzięki temu pojazd może zostać z łatwością przeniesiony, na przykład do bagażnika samochodu. Istotny jest także sposób wykonania siedziska, który powinien gwarantować dobrą cyrkulację powietrza. Taki aktywny wózek aluminiowy oferuje firma OCEAN ZDROWIA.

Wózek inwalidzki półaktywny i aktywny – mnogość wariantów

Komponując nasz asortyment, staraliśmy się wybrać uniwersalne wózki aktywne, które będą odpowiednie dla niemalże każdego klienta. Z tego też względu cechuje je pokaźna liczba funkcji, które bez problemu można dobrać do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz chorób aparatu ruchu, z którymi się zmagają. Zaawansowane opcje pojazdów doceniają szczególnie osoby pracujące, uczące się i uprawiające sport, którym zależy na doświadczaniu uroków życia mimo ograniczonej zdolności chodzenia.

Śledź nas na Facebooku