• Banner

 • Bezpieczne zakupy

  regulamin sklepu internetowego
 • Płatności

  Płatności
 • Paczkomaty Inpost

  Paczkomaty Inpost
Wózki inwalidzkie dla dzieci
Wózek inwalidzki dla dziecka, wózki inwalidzkie dla dzieci

Wózki inwalidzkie dla dzieci

Wózki dla dzieci z niepełnosprawnościami powinny być dostosowane nie tylko do malucha, ale również możliwości jego rodziców bądź opiekuna. W firmie OCEAN ZDROWIA znaleźliśmy na to rozwiązanie, oferując szeroką gamę pojazdów z różnymi udogodnieniami oraz o odmiennym przeznaczeniu. Sprzęt ten zapewnia odpowiednią ergonomię i stabilizację szkrabowi oraz ułatwia rodzicowi użytkowanie. Niezależnie od tego, w jakim wieku jest dziecko i z jakim z problemem się zmaga – z pewnością znajdzie się tu wózek odpowiedni dla niego.

Aktywne filtry

Indeks: Trigo ST kids

Wózek lekki dla dzieci aktywny Trigo T Wersja „T” wyposażona jest w  podnóżki demontowalne. Wybór kąta zgięcia podnóżka 70°,80°, 90°, pozwoli dobrać najodpowiedniejszy model do stylu i oczekiwań konkretnej osoby.

Cena 5 160,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: Trigo S kids

Wózek lekki dla dziecki aktywny wersja sportowa Trigo S   Doskonały i wszechstronny wózek dla dzieci aktywnych. Wykonany z rury aluminiowej o przekroju trójkątnym wzmacnia konstrukcję i uodparnia na uszkodzenia mechaniczne jakie mogą powstać podczas uderzenia.

Cena 5 160,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: Eclipsx2 kids

EclipsX2 kids jest lekkim, aluminiowym wózkiem dla dzieci. Daje użytkownikowi duże możliwości adaptacyjne i bardzo dużą mobilność. Przeznaczony dla dzieci z dysfunkcją narządów ruchu, samodzielnie poruszających się na wózku

Cena 1 814,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: SAGITTA Kids

Wózek ze stopów lekkich dla dzieci aktywny SAGITTA Kids Aktywny wózek na sztywnej ramie z aluminium. Dedykowany dla dzieci, które samodzielnie poruszają się na wózku. Niezastąpiony w codziennym życiu. Szkoła, przedszkole, zabawa na podwórku nie stanowią bariery.

Cena 5 092,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: Eclipsx4 kids

Wózek ze stopów lekkich dla dzieci eclipsx4 kids  Wózek wykonany z aluminium dedykowany dla dzieci do samodzielnego poruszania się. Konstrukcja modułowa, umożliwiająca różne regulacje i doposażenie w wiele opcji dodatkowych. Kilka kolorów ramy

Cena 2 460,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Wózek dla dziecka z niepełnosprawnością – jakie warianty oferujemy?

Wszystkie proponowane inwalidzkie wózki dziecięce zostały dokładnie przemyślane, aby zagwarantować maluchowi jak największą wygodę. Nie zapomnieliśmy również o rodzicach i opiekunach, którzy nierzadko są odpowiedzialni za obsługę pojazdu. Jakie zatem modele znajdują się w tej kategorii?

 • Elektryczne wózki inwalidzkie dla dzieci – wariant ten dedykowany jest do jazdy w terenie. Ich zaawansowane funkcje sprawiają, że radzą sobie one świetnie nawet na najbardziej nierównych i wymagających placach.
 • Aktywny wózek inwalidzki dziecięcy – rewelacyjnie sprawdzą się dynamicznym pociechom, które mimo trudności prowadzą tryb życia pełen werwy. W naszym asortymencie dostępna jest wersja sportowa, dzięki której szkrab nie musi rezygnować z uprawiania swoich ulubionych aktywności. Wykonany jest z lekkiego aluminium. Jest zatem łatwy w przenoszeniu.
 • Wózek spacerowy dla dziecka niepełnosprawnego – idealny na przechadzki z pociechą. Pojazd ten jest uniwersalny i co najważniejsze, jego budowa została dostosowana do szybkiego rozwoju malucha. Ta cecha powoduje, że posłuży przez długi czas, bez ryzyka niewłaściwego kształtowania się kręgosłupa na przestrzeni lat.
 • Ręczne wózki inwalidzkie – jego główne zastosowanie to ambulatoryjne. W związku z tym nadaje się do wypożyczalni czy placówek medycznych.

Elektryczne, aktywne i spacerowe wózki inwalidzkie – co je łączy?

Choć produkty te są odmienne, to łączy je wysoka funkcjonalność oraz przystosowanie do rozwoju dziecka. Wózki inwalidzkie dla dzieci z naszego asortymentu zostały zaprojektowane w taki sposób, aby stabilizować postawę malucha od głowy, aż po stopy. Jest to bardzo ważna właściwość, ponieważ wówczas istnieje praktycznie zerowe ryzyko, że pociecha będzie zmagać się z problemami ze strony kręgosłupa. Należy pamiętać, że niewłaściwa pozycja siedząca, w której dziecko przebywa praktycznie cały czas, może nieść za sobą poważne konsekwencje, m.in. doprowadzić do skoliozy.

Na szczególną uwagę zasługuje specjalny, aluminiowy wózek dla dzieci niepełnosprawnych eclipsx4 90° kids, który z jeszcze większą troską dba o kręgosłup najmłodszych. Pojazd ten ma liczne opcje regulacji, które można z powodzeniem dostosować do potrzeb prawie każdego szkraba.

Wózek inwalidzki dla dziecka – gwarancja wysokiej jakości

Maluchy rosną w bardzo szybkim tempie, dlatego potrzebują specjalistycznego sprzętu, który będzie zmieniał się wraz z nim. Tutaj z pomocą przychodzą elektryczne, aktywne oraz spacerowe wózki inwalidzkie dziecięce, które mają za zadanie podnieść jakość życia zarówno rodzicom i opiekunom, jak i dzieciom.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu – z chęcią pomożemy w wyborze odpowiedniego pojazdu.

Śledź nas na Facebooku