• Banner

  • Bezpieczne zakupy

    regulamin sklepu internetowego
  • Płatności

    Płatności
  • Paczkomaty Inpost

    Paczkomaty Inpost
fala radiowa, mikroprądy, prądy interferencyjne, mezoterapia bezigłowa
Ocean Zdrowia - fale radiowe RF

fala radiowa, mikroprądy, prądy interferencyjne, mezoterapia bezigłowa

Facial Renew™ to oparta na energii przeciwzmarszczkowa i odmładzająca terapia dla twarzy. Urządzenie przekazuje energię (ciepło) skórze uruchamiając naturalne wytwarzanie kolagenu, dzięki czemu poprawia się koloryt, elastyczność i struktura skóry, a także zmniejsza się widoczność zmarszczek.

Terapia falami RF  przywraca skórze sprężystość, jędrność i wywołuje jej odnowę.
Dzięki zastosowaniu Facial Renew wytwarzaną są białka szoku cieplnego (HSP), które stymulują produkcję kolagenu.

Urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze i może być stosowane w domu.

Efekty zabiegów falami RF widoczne są już po miesiącu i stopniowo pogłębiają się podczas pierwszych sześciu miesięcy stosowania. W trakcie pierwszego miesiąca zaleca się codzienne wykonywanie zabiegów, a następnie kurację podtrzymującą z zabiegami dwa razy w tygodniu.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Indeks: Bio 10201

Recenzje: 0

Kombajn 5w1 Beauty Pro BP100 - dzięki elektrodzie emitującej mikroprądy pozwala na wykonanie liftingu twarzy, szyi i dekoltu. Szeroki zakres działania mikroprądów wykorzystywany jest do ogólnej poprawy estetyki skóry, m.in.: blizny, przebarwienia czy redukcja cieni i worków pod oczami.

Cena 1 149,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: Bio 10211

Recenzje: 0

Kombajn 5w1 Beauty Pro BP200 - dzięki elektrodzie emitującej mikroprądy pozwala na wykonanie liftingu twarzy, szyi i dekoltu. Szeroki zakres działania mikroprądów wykorzystywany jest do ogólnej poprawy estetyki skóry, m.in.: blizny, przebarwienia czy redukcja cieni i worków pod oczami.

Cena 1 499,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: Bio 10212

Recenzje: 0

Kombajn 2w1 Beauty Pro BI200 - dzięki elektrodzie emitującej mikroprądy pozwala na wykonanie liftingu twarzy, szyi i dekoltu. Szeroki zakres działania mikroprądów wykorzystywany jest do ogólnej poprawy estetyki skóry, m.in.: blizny, przebarwienia czy redukcja cieni i worków pod oczami.

Cena 806,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: Bio 10202

Recenzje: 0

Kombajn 2w1 Beauty Pro BI100 - dzięki elektrodzie emitującej mikroprądy pozwala na wykonanie liftingu twarzy, szyi i dekoltu. Szeroki zakres działania mikroprądów wykorzystywany jest do ogólnej poprawy estetyki skóry, m.in.: blizny, przebarwienia czy redukcja cieni i worków pod oczami.

Cena 671,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Śledź nas na Facebooku

raty przez internet leasing przez internet