• Banner

  • Bezpieczne zakupy

    regulamin sklepu internetowego
  • Płatności

    Płatności
  • Paczkomaty Inpost

    Paczkomaty Inpost
Wózki do przewozu chorych
Wózek do przewożenia chorych

Wózki do przewozu chorych

Łóżka mobilne, używane do przewozu chorych, w pozycji leżącej, pomiędzy salami, gabinetami zabiegowymi na oddziałach w szpitalach i klinikach.

Dzięki szerokiej ofercie tapicerek, łóżko do przewozu chorych może być zamówione w wielu różnych wersjach kolorystycznych.

Łóżka do transportu chorych wykonane zostały z metalowej konstrukcji, gwarantując przy tym stabilizację i wytrzymałość. Pozwalają swobodnie i bezpiecznie przewieźć pacjentów.

O funkcjonalności, którą wyróżniają się dostępne w naszym asortymencie wózki do transportu chorych, przesądza system regulacji ustawienia oparcia i wysokości, który umożliwia sprawne przenoszenie pacjenta. Z kolei podczas jazdy zabezpieczają go wytrzymałe barierki ochronne, które można złożyć, gdy wymaga tego sytuacja. Wózek do przewożenia chorych w pozycji leżącej został wykonany z mocnej i wytrzymałej na obciążenia stali nierdzewnej, dlatego jest niezawodny.

Codzienne użytkowanie ułatwiają praktyczne uchwyty na kroplówkę, dzięki którym przemieszczenie pacjenta jest całkowicie bezpieczne i nie wymaga wykonywania dodatkowych czynności medycznych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową specyfiką poszczególnych modeli i do wyboru preferowanych egzemplarzy. Oferujemy jedynie wysokojakościowe wózki do przewożenia i transportu chorych. Warto wyposażyć się w te naprawdę niezawodne, sprawne i funkcjonalne przyrządy, które posłużą placówce wiele lat i dzięki którym można zagwarantować osobom niedomagającym optymalny poziom komfortu.

Aktywne filtry

Indeks: K134

Wózek o stałej wysokości, wykonany z rur malowanych proszkowo. Regulowany, długi zagłówek zapewnia wygodne oparcie. Składane w bok barierki umożliwiają w łatwy sposób umieszczenie pacjenta na wózku.

Cena 2 106,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: TC-21

Wózek TC-21 przeznaczony jest do transportu chorego w pozycji leżącej. Regulacja wysokości wózka odbywa się hydraulicznie. W standardzie wózek wyposażony jest składane barierki boczne, regulowany podgłówek za pomocą sprężyny gazowej, prowadnice na kasetą RTG oraz krążki odbojowe.

Cena 9 634,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: K36

Wózek kąpielowo-transportowy TRUCK-SW przystosowany jest do higieny lub transportu pacjenta. Dzięki leżysko-wannie jest możliwa kąpiel pacjenta w pozycji leżącej (model: TRUCK-SWW). Wanna wyposażona jest w odpływ wody. 

Cena 7 722,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Śledź nas na Facebooku