• Banner

  • Bezpieczne zakupy

    regulamin sklepu internetowego
  • Płatności

    Płatności
  • Paczkomaty Inpost

    Paczkomaty Inpost
Krzesła do masażu
Krzesło do masażu, profesjonalne krzesła do masażu

Krzesła do masażu

Krzesło do masażu dostępne w naszym asortymencie to nie tylko produkt, który odgrywa kluczową rolę w wygodzie pacjenta, ale także ułatwia pracę masażyście lub fizjoterapeucie. Odpowiednio dobrane krzesło do masażu karku oraz innych górnych części ciała, umożliwia klientowi przyjęcie komfortowej pozycji siedzącej, co przekłada się na lepsze i skuteczniejsze wykonywanie zabiegów. Szukasz idealnego krzesła do masażu? Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego Ocean Zdrowia!

Aktywne filtry

Indeks: OFE 2

Krzesło Office Reh wykorzystywane jest do wykonywania masażu pleców, barków oraz szyi. Dzięki regulowanej wysokości siedziska, a także kątów nachylenia podgłówka i półki pod ramiona krzesło można idealnie dopasować do wymogów każdego pacjenta.

Cena 1 910,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: OFE 2A

Krzesło Office Reh wykorzystywane jest do wykonywania masażu pleców, barków oraz szyi. Dzięki regulowanej wysokości siedziska, a także kątów nachylenia podgłówka i półki pod ramiona krzesło można idealnie dopasować do wymogów każdego pacjenta. 

Cena 2 076,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Do czego służą krzesła do masażu?

Krzesła do masażu wykorzystywane są do wykonywania masażu pleców, barków oraz szyi. Odgrywają istotną rolę w fizjoterapii, pomagając pacjentom w wielu aspektach rekonwalescencji i poprawy komfortu życia. Funkcjonalne krzesło rehabilitacyjne pozwala przeprowadzić szereg ćwiczeń i masaży na górnych partiach ciała. Dzięki temu, że pozycja siedząca jest wygodna dla pacjenta oraz pozwala fizjoterapeucie lub masażyście na szeroki zakres ruchu i pełen dostęp do każdej partii mięśniowej, możemy szybciej zobaczyć efekty leczenia (choć zależą one również od szeregu innych czynników).

Ocean Zdrowia – wysokiej klasy krzesła do masażu

Każde dostępne w naszym sklepie krzesło do masażu to gwarancja najwyższej jakości, która przekłada się na możliwość długoletniego użytkowania naszych produktów. Konstrukcja stelaża wykonana jest z aluminium, dzięki temu krzesła są lekkie i łatwe w transporcie. To ważne, ponieważ wielu masażystów i fizjoterapeutów pracuje bezpośrednio w domu klienta.

Dzięki regulowanej wysokości siedziska, a także kątów nachylenia podgłówka i półki pod ramiona, krzesła do masażu można idealnie dopasować do wymogów nie tylko pacjenta, ale także masażysty czy fizjoterapeuty.

Co więcej, nasze krzesła do masażu to produkty uniwersalne, które sprawdzą się także w salonie tatuażu, czy gabinecie kosmetycznym.

Krzesło do masażu – na co zwrócić uwagę?

Wybierając krzesło do masażu, należy kierować się przede wszystkim jego przeznaczeniem. Nasze krzesła do masażu są doskonałe do technik Work-Site, jak i do tradycyjnej fizjoterapii odcinku szyjnego. Jest to także świetne rozwiązanie, które sprawdza się podczas wykonywania masażu kręgosłupa – szczególnie w jego ogólnych częściach.

Wszystkie dostępne u nas modele mają także możliwość łatwego dopasowania poszczególnych elementów konstrukcyjnych do wzrostu pacjenta (np. umiejscowienie poduszki wspierającej klatkę piersiową). Oprócz tego w naszym sklepie znajdziesz różne kolory i rodzaje tapicerek. Interesuje Cię funkcjonalne, składane krzesło do masażu w atrakcyjnej cenie? Zapraszamy na zakupy do sklepu Ocean Zdrowia!

Śledź nas na Facebooku