• Banner

 • Bezpieczne zakupy

  regulamin sklepu internetowego
 • Płatności

  Płatności
 • Paczkomaty Inpost

  Paczkomaty Inpost
Stoły do rehabilitacji dzieci metodą Bobath i Vojty
Stół do rehabilitacji dzieci, stół Bobath, Vojty

Stoły do rehabilitacji dzieci metodą Bobath i Vojty

Trudno o skuteczną rehabilitację dzieci z ograniczonymi możliwościami ruchowymi bez specjalistycznego wyposażenia. To właśnie stół rehabilitacyjny z elektryczną regulacją wysokości stanowi podstawowy sprzęt, dzięki któremu fizjoterapeuci mogą, w sposób wygodny dla nich oraz dziecka, wykonywać wszelkie niezbędne zabiegi, w tym te prowadzone metodą Bobath i Vojty.

Aktywne filtry

Stół do rehabilitacji dzieci

Rehabilitacja dzieci z problemami o podłożu neurologicznym wymaga zastosowania sprzętu godnego zaufania pod względem technicznym, ale też ułatwiającego stosowanie konkretnych metod rehabilitacyjnych. W tej kategorii znajdziecie Państwo różnego rodzaju stoły do masażu, które ze względu na maksymalne obciążenie i wymiary dedykowane są dzieciom. Każdy stół do rehabilitacji dzieci cechuje się przy tym stabilną konstrukcją i odpornością na uszkodzenia, co jest kluczowe przy wyposażeniu tego rodzaju. Dysponujemy sprzętem w kilku wariantach:

 • z ręczną regulacją wysokości za pomocą korby,
 • poprzez pilot ręczny lub nożny przy elektrycznej regulacji wysokości,
 • z dźwignią nożną do hydraulicznej regulacji wysokości.

Stoły rehabilitacyjne do ćwiczenia metodą Vojty

Szeroki blat stołów rehabilitacyjnych dostępnych w tej kategorii znacznie ułatwia terapeutom stosowanie stymulacji metodą Vojty. Ten uznany sposób rehabilitacji przy odpowiednim doświadczeniu fizjoterapeuty pozwala na wytworzenie się odpowiednich wzorców motorycznych u dzieci z chorobami neurologicznymi. Przy zastosowaniu specjalistycznego stołu podczas takich zabiegów można zachować pełny komfort pacjenta.

Metoda Bobath – rehabilitacja na specjalistycznym stole

Niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo stół do metody Bobath o manualnej regulacji wysokości, czy też interesuje Państwa elektryczna regulacja wysokości, Firma OCEAN ZDROWIA gwarantuje, że zabiegi z wykorzystaniem naszych produktów będą zawsze optymalne dla fizjoterapeuty, a tym samym skuteczne oraz bezpieczne dla najmłodszych. Wybierając stół do rehabilitacji dzieci można zdecydować się na jeden z wielu kolorów tapicerki, a także opcjonalnego wyposażenia, np. koła jezdne, pilot nożny czy wieszak na ręczniki papierowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Śledź nas na Facebooku