• Banner

  • Bezpieczne zakupy

    regulamin sklepu internetowego
  • Płatności

    Płatności
  • Paczkomaty Inpost

    Paczkomaty Inpost
stoły pionizacyjne
Stół do pionizacji, stoły pionizacyjne

stoły pionizacyjne

Dostępne w naszej ofercie stoły pionizacyjne zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i komforcie pacjentów oraz z myślą o zagwarantowaniu jak najlepszych warunków do prowadzenia skutecznej rehabilitacji. To właśnie dlatego każdy produkt został wykonany z uwzględnieniem potrzeb wynikających z różnych rodzajów terapii i technik mających prowadzić do powrotu organizmu do pełnej sprawności po przebytych schorzeniach czy urazach.

Stół pionizacyjny to podstawowe wyposażenie, które pozwala na położenie pacjentów mających problemy z samodzielnym wykonaniem tej czynności. Wygodną obsługę za pomocą pilota gwarantują wysokojakościowe mechanizmy i elektryczny siłownik. Oznacza to, że zmiana ustawienia jest wygodna zarówno dla pacjenta, jak i dla rehabilitanta. O komforcie i bezpieczeństwie użytkowników, którzy mają do dyspozycji oferowane stoły pionizacyjne, przesądzają też bardzo wytrzymałe komponenty, solidne systemy mobilne i pasy bezpieczeństwa.

W ofercie posiadamy stoły pionizacyjne do terapii różnymi metodami oraz do drenażu limfatycznego. Stoły są wygodne w użytkowaniu zarówno dla rehabilitanta, jak i dla pacjenta, dzięki sterowaniu za pomocą pilota. Wytrzymałe elementy wyposażenia zwiększają komfort obsługi. Wiele opcji dodatkowych, takich jak podłokietniki czy pilot nożny, uprzyjemnia proces rehabilitacji.

Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku