• Banner

  • Bezpieczne zakupy

    regulamin sklepu internetowego
  • Płatności

    Płatności
  • Paczkomaty Inpost

    Paczkomaty Inpost
stoły pionizacyjne
Stół do pionizacji, stoły pionizacyjne

stoły pionizacyjne

Stół rehabilitacyjny do pionizacji znajdzie zastosowanie w wielu różnych rodzajach rehabilitacji, gdyż dzięki niemu możliwe jest szybkie, bezpieczne i wygodne dla pacjenta ulokowanie go w pozycji pionowej. Stół pionizacyjny to także duże ułatwienie dla lekarza lub terapeuty, zatem zapraszamy do przyjrzenia się naszym produktom. W niniejszej kategorii dostępne są stoły pionizacyjne o różnej liczbie części składających się na blat, sterowane pilotem ręcznym lub nożnym, a także w różnych kolorach.

Aktywne filtry

Stół pionizacyjny dla osób o specjalnych potrzebach

Stoły do pionizacji znacznie ułatwiają proces rehabilitacji osobom zmagającym się z chorobami neurologicznymi (np. porażeniem mózgowym), wadami postawy i po długotrwałym unieruchomieniu. Regulacja kąta nachylenia leżyska daje możliwość stopniowego przemieszczania chorego do pozycji siedzącej i ewentualnie stojącej, a następnie równie łatwy powrót do pozycji leżącej. Taki stół do pionizacji będzie nieocenioną pomocą dla osób o problemach z poruszaniem się, które nie mogą samodzielnie się podnieść, a jest to wymagane w toku rehabilitacji lub leczenia.

Stoły pionizujące – dla bezpieczeństwa i wygody pacjenta

Zastosowanie bezpiecznych materiałów i odpornych komponentów (w tym np. profili stalowych malowanych proszkowo) sprawia, że stoły pionizujące proponowane przez OCEAN ZDROWIA będą stanowiły dla Państwa nieodzowną pomoc przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa dla pacjentów. Dodatkowe pasy stabilizacyjne oraz dostępne w niektórych modelach stabilizacje stóp i specjalne pochwyty dodatkowo zwiększają komfort pacjenta. Niezbędne w pionizacji stoły do masażu i rehabilitacji zdecydowanie ułatwiają pracę fizjoterapeuty i lekarza.

Rehabilitacyjne stoły pionizacyjne

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – na stronach produktowych dostępne są informacje dotyczące możliwości instalacji opcjonalnych akcesoriów na dany stół pionizacyjny oraz szczegółowe dane techniczne, takie jak wymiary całkowite stołu. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami!

Śledź nas na Facebooku