• Banner

 • Bezpieczne zakupy

  regulamin sklepu internetowego
 • Bezpieczne zakupy

  regulamin sklepu internetowego
 • Płatności

  Płatności
 • Twisto kup teraz- zapłać za 21 dni

 • Paczkomaty Inpost

  Paczkomaty Inpost
stoły pionizacyjne, do terapii McKenziego, Ackermanna, Klawiterapii, chiropraktyki, z pozycją Pivota oraz drenażu limfatycznego
OCEAN ZDROWIA- Stół do pionizacji

stoły pionizacyjne, do terapii McKenziego, Ackermanna, Klawiterapii, chiropraktyki, z pozycją Pivota oraz drenażu limfatycznego

Dostępne w naszej ofercie stoły pionizacyjne zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i komforcie pacjentów oraz z myślą o zagwarantowaniu jak najlepszych warunków do prowadzenia skutecznej rehabilitacji. To właśnie dlatego każdy produkt został wykonany z uwzględnieniem potrzeb wynikających z różnych rodzajów terapii i technik mających prowadzić do powrotu organizmu do pełnej sprawności po przebytych schorzeniach czy urazach.

Stół pionizacyjny to podstawowe wyposażenie, które pozwala na położenie pacjentów mających problemy z samodzielnym wykonaniem tej czynności. Wygodną obsługę za pomocą pilota gwarantują wysokojakościowe mechanizmy i elektryczny siłownik. Oznacza to, że zmiana ustawienia jest wygodna zarówno dla pacjenta, jak i dla rehabilitanta. O komforcie i bezpieczeństwie użytkowników, którzy mają do dyspozycji oferowane stoły pionizacyjne, przesądzają też bardzo wytrzymałe komponenty, solidne systemy mobilne i pasy bezpieczeństwa.

W ofercie posiadamy stoły pionizacyjne do terapii różnymi metodami oraz do drenażu limfatycznego. Stoły są wygodne w użytkowaniu zarówno dla rehabilitanta, jak i dla pacjenta, dzięki sterowaniu za pomocą pilota. Wytrzymałe elementy wyposażenia zwiększają komfort obsługi. Wiele opcji dodatkowych, takich jak podłokietniki czy pilot nożny, uprzyjemnia proces rehabilitacji.

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-12 z 22 pozycji

Aktywne filtry

Indeks: K67

Recenzje: 0

Stół rehabilitacyjny PRO 3 znajduje zastosowanie w gabinetach kosmetycznych, masażu i w gabinetach fizjoterapii. Charakteryzuje się wzmocniona konstrukcja stalowa. Wyposażony jest w uchwyty do mocowania pasów stabilizacyjnych. Leżysko składa się z trzech segmentów.

Cena 6 832,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Śledź nas na Facebooku

raty przez internet leasing przez internet