• Banner

 • Bezpieczne zakupy

  regulamin sklepu internetowego
 • Płatności

  Płatności
 • Paczkomaty Inpost

  Paczkomaty Inpost
Fotele geriatryczne
Fotel geriatryczny pionizujący, fotel dla seniora

Fotele geriatryczne

Fotel geriatryczny to rewelacyjny mebel dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi oraz starszych, które szczególną uwagę muszą zwracać na odpoczynek w odpowiedniej pozycji. Produkt ten poprawia mobilność oraz samodzielność pacjentów, co wpływa pozytywnie na ich komfort życia. Przestają one bowiem być całkowicie uzależnione od drugiej osoby.

W firmie OCEAN ZDROWIA oferujemy wysokiej jakości fotele geriatryczne, które wyróżniają się uniwersalnością i szeregiem zastosowań. Szeroki wybór pozwala na dobranie tego odpowiedniego siedziska, będącego odpowiedzią na indywidualne oczekiwania.

Aktywne filtry

Indeks: 494 033

Klasyczny, komfortowy fotel, akcentujący tradycyjny styl drewnianymi elementami, dostępny w czterech naturalnych tapicerkach typu alcantara, przez co łatwo i dyskretnie dopasuje się do każdego wnętrza. Posiada pojedynczy napęd pozwalający ułożyć go w pozycji leżącej lub pionizującej.

Cena 3 155,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: 487

Fotele z serii SUCCESS to fotele z jednym napędem, wyposażone w przycisk cofania. Ręczny pilot działa pod niskim 24 V napięciem. Pianka i tapicerka niepalna oraz angielskie rozwiazanie przycisków na żądanie spełniają wymogi najwybredniejszych użytkowników.

Cena 3 570,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: ALESIA

Wózek specjalny pielęgnacyjny ALESIA Wyposażony w koła 125 mm usprawniają manewrowanie. Głowa pacjenta po odchyleniu oparcia jest nisko ułożona dając możliwość mycia. Wzmocnione oparcie daje się odchylać zarówno osobie siedzącej jak i osobie opiekującej się  pacjentem

Cena 5 638,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Wygodny fotel dla starszej osoby – funkcjonalność połączona z komfortem

Fotel dla osoby starszej znacząco różni się od swojej tradycyjnej wersji. Jest on przede wszystkim o wiele bardziej wszechstronny, ponieważ umożliwia przejście z pozycji siedzącej do leżącej w zaledwie chwilę za pomocą specjalnego sterownika. Z tego też względu jest on świetny do odpoczynku przy telewizorze, relaksu podczas czytania książki, a także do wszelakich zabiegów pielęgnacyjnych wykonywanych przez opiekuna czy pielęgniarkę. Każdy fotel geriatryczny pionizujący wyposażony jest w dodatkowe funkcje, które mają zapewniać wygodę i bezpieczeństwo jego użytkownikowi. Mowa tutaj o m.in. dużym zakresie regulacji komponentów, który pozwala na jak najlepsze dopasowanie mebla do potrzeb posiadacza. Ponadto poszczególne modele posiadają kołka ułatwiające sprawne przesunięcie fotela w inne miejsce.

Fotel dla seniora – jak wybrać ten odpowiedni?

W naszej ofercie znajduje się pokaźna liczba modeli foteli geriatrycznych, a każdy z wyróżnia się nieco innym zastosowaniem.

 • Fotel rehabilitacyjny dla seniora w formie wózka – wariant dedykowany dla osób starszych, którym kondycja nie pozwala na korzystanie z klasycznych wózków z odchylanym oparciem. Takie siedzisko dostępne jest w kilku wersjach kolorystycznych, a niektóre dodatkowo wyposażone są w stolik terapeutyczny.
 • Fotel dla seniora z funkcją wstawania – w tym przypadku część podnóżka zmienia swoje położenie automatycznie podczas odchylania oparcia. Przy ponownym naciśnięciu przycisku na pilocie mebel wraca do swojej pozycji wyjściowej oraz przechyla się do przodu, pomagając wstać osobie siedzącej. Jest to propozycja dla tych, którzy chcą zadbać o swój kręgosłup oraz cenią sobie optymalny komfort.

Wysoki fotel dla starszej osoby – elegancja zamknięta w wyrobie medycznym

Fotel dla niepełnosprawnych wcale nie musi wyglądać nudno i stereotypowo! W firmie OCEAN ZDROWIA zadbaliśmy o to, aby tapicerka siedzisk była wykonana z wysokiej jakości materiałów, które prezentują się z klasą, dopasowując się do wystroju wielu pomieszczeń. Produkty te oprócz praktyczności odznaczają się wysokim poziomem estetyki. Tekstylia zostały poddane profesjonalnej obróbce, co sprawia, że są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale i również wytrzymałe oraz odporne na działanie czynników środowiskowych.

Śledź nas na Facebooku