• Banner

 • Bezpieczne zakupy

  regulamin sklepu internetowego
 • Bezpieczne zakupy

  regulamin sklepu internetowego
 • Płatności

  Płatności
 • Twisto kup teraz- zapłać za 21 dni

 • Paczkomaty Inpost

  Paczkomaty Inpost
Fotele geriatryczne / wózki geriatryczne
Fotele geriatryczne pionizujące / wózki geriatryczne wspomagające pionizację

Fotele geriatryczne / wózki geriatryczne

Fotel geriatryczny pionizujący przeznaczony jest do poprawiania mobilności i samodzielności, a przez to jakości życia osób niepełnosprawnych, chorych i starszych.

Fotele geriatryczne pionizujące ułatwiają zajęcie jak najwygodniejszej pozycji ich użytkowników.

Fotel geriatryczny umożliwia nie tylko siedzenie, ale też przyjęcie pozycji półleżącej, idealnej do drzemki czy zabiegów pielęgnacyjnych Fotel pionizujący posiada funkcję indywidualnej pionizacji ułatwiającej wstawanie osobom starszym.

Fotele geriatryczne to świetne wsparcie dla opiekuna osoby starszej oraz wyjatkowyt komfort dla ich użytkowników.

Zgromadzone w poniższej kategorii fotele geriatryczne pionizujące to wyposażenie wyjątkowo funkcjonalne, które w znaczący sposób może ułatwić opiekę nad starszą, nie do końca sprawną już osobą. Wykorzystanie sprawdzonych rozwiązań technicznych sprawia, że fotel jest niezawodny, a bardzo duży zakres regulacji ustawienia świadczy o jego użyteczności. Wygodę obsługi zapewniają również niezwykle trwałe podzespoły i systemy mobilne, które są całkowicie bezpieczne dla użytkownika.

Sterowanie odbywa się za pomocą pilota i nie wymaga od opiekuna żadnego wysiłku. W niektórych modelach zamontowano dodatkowo kółka, co pozwala na szybkie przesuwanie wyposażenia. O wysokim poziomie komfortu użytkowania stanowi miękka i odpowiednio elastyczna pianka. Mimo ż wyposażenie geriatryczne pionizujące pełni głównie funkcje użytkowe, podczas produkcji uwzględniono również aspekty estetyczne. Do wykonania wykorzystano bardzo wytrzymałe materiały i poddano je profesjonalnej obróbce, dzięki czemu fotele są atrakcyjne wizualnie.

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Indeks: ONTARIO

Recenzje: 0

ONTARIO gwarantuje optymalny komfort osobie przebywającej we własnym mieszkaniu. Używając tylko jednego przycisku na pilocie, można ustawić pozycję fotela , przy której można w sposób bardzo wygodny odpocząć , obejrzeć telewizję i się zdrzemnąć.

Cena 5 097,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: 480 13

Recenzje: 0

Fotele elektryczne dla seniora z serii "STYLEA I" wyposażone są w jeden napęd. Fotel ten posiada 3 indywidualne poduszki wypełniające z możliwością dowolnej ich regulacji zapewniającym również podparcie nóg. Pozycja rozłożona to kąt maksymalnie 170 stopni.

Cena 2 624,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: 480 235

Recenzje: 0

Elegancja i nowoczesność to główne cechy foteli pionizujących PRIMEA. Tradycyjny wygląd połączony z wysokim poziomem komfortu potęgowanym przez profilowany kształt oparcia, które zdaje się obejmować użytkownika.

Cena 2 333,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: 494 033

Recenzje: 0

Klasyczny, komfortowy fotel, akcentujący tradycyjny styl drewnianymi elementami, dostępny w czterech naturalnych tapicerkach typu alcantara, przez co łatwo i dyskretnie dopasuje się do każdego wnętrza. Posiada pojedynczy napęd pozwalający ułożyć go w pozycji leżącej lub pionizującej.

Cena 2 872,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: 487

Recenzje: 0

Fotele z serii SUCCESS to fotele z jednym napędem, wyposażone w przycisk cofania. Ręczny pilot działa pod niskim 24 V napięciem. Pianka i tapicerka niepalna oraz angielskie rozwiazanie przycisków na żądanie spełniają wymogi najwybredniejszych użytkowników.

Cena 3 251,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Śledź nas na Facebooku

raty przez internet leasing przez internet