• Banner

  • Bezpieczne zakupy

    regulamin sklepu internetowego
  • Płatności

    Płatności
  • Paczkomaty Inpost

    Paczkomaty Inpost
Meble do poczekalni i recepcji
Meble do poczekalni gabinetu kosmetycznego i lekarskiego

Meble do poczekalni i recepcji

Gustowny wystrój poczekalni dla pacjentów zwiększa prawdopodobieństwo ponownego korzystania z proponowanych usług. W tym celu warto zaopatrzyć się w wygodne i funkcjonalne meble. W naszej ofercie znajdziesz regulowane hokery z podporą na nogi i stoliki, których wysokość można dowolnie zmieniać w zależności od potrzeb. Posiadamy również wygodne kanapy i fotele. Mnogość kolorów ułatwi idealny wybór do każdego wnętrza.

Aktywne filtry

Indeks: BS170 BD-3307

Biurko recepcyjne powinno być również praktyczne, aby recepcjonista/ka mogła dobrze wykonywać swoją pracę. Proponujemy Biurko do recepcji BD-3317 – estetyczne i eleganckie.

Cena 3 640,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: BS173 BX-2015

Wygoda w nowoczesnym wydaniu. Pomyśl o swojej wygodzie i zdrowiu i zdecyduj się na zakup fotela biurowego BX-2015. Miękkie siedzisko wyłożone ekoskórą sprawia, że spędzenie w fotelu nawet wielu godzin jest przyjemne, a wyprofilowane, oparcie nie powoduje obciążenia kręgosłupa.

Cena 375,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: BS23 BX-1002

Funkcjonalny i praktyczny hoker, który doskonale sprawdzi się w recepcji lub w domu. Wyposażony w pneumatyczny podnośnik zapewniający płynną regulację wysokości i wygodną podpórkę pod nogi. Designerski i nowoczesny wygląd sprawią, że hoker świetnie wkomponuje się w każde wnętrze.

Cena 200,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: BS24 BX-9001

Stół to niezbędny element wyposażenia domu, jak i biura. Stolik znajdzie szerokie zastosowanie, w zależności od Twoich potrzeb. Model BX-9001 wyróżnia się prostą formą, która znajdzie zastosowanie zarówno w nowoczesnych, jaki i w bardzo eleganckich wnętrzach, a zarazem jest wytrzymały i trwały.

Cena 364,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Śledź nas na Facebooku