• Banner

  • Bezpieczne zakupy

    regulamin sklepu internetowego
  • Płatności

    Płatności
  • Paczkomaty Inpost

    Paczkomaty Inpost
Napęd elektryczny do wózka inwalidzkiego
Napęd elektryczny do wózka inwalidzkiego

Napęd elektryczny do wózka inwalidzkiego

Napędy elektryczne do wózków, przystawki elektryczne do wózków, elektryczne asystenty opiekuna Elektryczne asystenty opiekuna to rozwiązanie, które znajdą Państwo w naszym sklepie. Odciąża ono opiekuna i pomaga w manewrowaniu ciężkim wózkiem inwalidzkim. Przystawki elektryczne ułatwiają poruszanie się osób na wózkach i nie wymagają pomocy opiekunów. Dzięki napędom do wózków można bezpiecznie udać się na dłuższe wyjazdy w teren. Nasze urządzenia są lekkie, ale stabilne. Możliwość składania pozwala zabrać je w podróż, nawet samolotem.

Aktywne filtry

Indeks: Klick Race Tetra

Wyposażony w specjalną kierownicę, która umożliwia korzystanie z przystawki napędowej przez osoby z tertraplegią. Rewelacyjne rozwiązanie technologiczne pozwala samodzielnie bez pomocy osób towarzyszących poruszać się w terenie górzystym przez osoby z porażeniami czterokończynowymi.

Cena 21 969,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: TWIST FULL

Twist to kompaktowy, wielofunkcyjny system napędowy, którego szukasz: małe koło z silnikiem elektrycznym i akumulatorem. Lekki i zwrotny Twist został zaprojektowany, aby towarzyszyć Ci w każdej podróży.

Cena 28 274,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Śledź nas na Facebooku