• Banner

  • Bezpieczne zakupy

    regulamin sklepu internetowego
  • Płatności

    Płatności
  • Paczkomaty Inpost

    Paczkomaty Inpost
Wirówki rehabilitacyjne, wanny do hydroterapii
Wirówka rehabilitacyjna, wanny do hydroterapii

Wirówki rehabilitacyjne, wanny do hydroterapii

Urządzenia do hydroterapii są jednymi z najlepiej sprzedających się urządzeń naszej produkcji. Wanny do masażu całego ciała i wanny z hydromasażem do masażu rąk, nóg i kręgosłupa są idealne zarówno dla sanatoriów jak i szpitali i ośrodków. Zaawansowane oprogramowanie pozwala na automatyczne sterowanie wanną, a obudowa wanny jest dostępna w kilku kolorach.

Aktywne filtry

Indeks: K118

Wanna wyposażona w wąż do masażu ręcznego AQUANESIS E/M. Sterowana jest przez prosty, niezawodny system elektroniczny. Funkcje napełniania odbywa się automatycznie, natomiast spustu wody manualnie. Wanna posiada termometr oraz prysznic ręczny do opłukiwania wanny.

Cena 34 560,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: K119

Wanna do masażu podwodnego i powietrznego AQUANESIS E/A wyposażona w 26 dysz do masażu wodnego oraz 12 dysz do masażu powietrznego, turbo. Sterowana jest przez prosty, niezawodny system elektroniczny. Funkcje napełniania odbywa się automatycznie, natomiast spustu wody – mechanicznie.

Cena 39 960,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: K121

Wanna do masażu wirowego kończyn dolnych AQUANESIS P wyposażona jest w 16 dysz do masażu wodnego. Sterowana jest za pomocą panelu dotykowego, posiada termometr i prysznic ręczny. Po naciśnięciu przycisku „napełnianie” na panelu dotykowym, uruchamiany jest automatycznie 15 minutowy zabieg.

Cena 10 692,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: K122

Wanna do masażu wirowego kończyn górnych AQUANESIS H  wyposażona jest w 10 dysz do masażu wodnego. Sterowana jest za pomocą panelu dotykowego, posiada termometr i prysznic ręczny. Po naciśnięciu przycisku „napełnianie” na panelu dotykowym, uruchamiany jest automatycznie 15 minutowy zabieg

Cena 10 692,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Śledź nas na Facebooku