• Banner

  • Bezpieczne zakupy

    regulamin sklepu internetowego
  • Płatności

    Płatności
  • Paczkomaty Inpost

    Paczkomaty Inpost
Pionizatory dla dorosłych, platformy transferowe
Pionizator dla dorosłych, platformy transferowe

Pionizatory dla dorosłych, platformy transferowe

Wyprostowana – pionowa pozycja to naturalna u człowieka postawa, która umożliwia prawidłową, wydajną pracę narządów wewnętrznych. Niestety u osób schorowanych i niepełnosprawnych często jedyną możliwością staje się dźwignięcie i dalej podparcie pacjenta, co wiąże się z dużym wysiłkiem opiekuna i bywa ryzykowne. Dlatego warto wyposażyć placówkę w pionizator dla dorosłych. Sprzęt znacznie odciąży personel medyczny, a pacjentom zapewni bezpieczeństwo i większy komfort – tym samym podniesie standard opieki. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – przygotowaliśmy nowoczesne, funkcjonalne pionizatory i platformy transferowe od sprawdzonych producentów.

Aktywne filtry

Indeks: ALBATROS

Pionizator  Podnosi pacjenta z pozycji siedzącej do wyprostowanej ALBATROS Albatros to urządzenie do pionizacji. Podnosi pacjenta z pozycji siedzącej do wyprostowanej. Pozycja wyprostowana jest naturalną postawą człowieka , podczas której narządy wewnętrzne człowieka pracują najwydajniej.

Cena 5 835,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Pionizator dla dorosłych – od transferu z łóżka po skuteczną rehabilitację

Z firmą OCEAN ZDROWIA zadbają Państwo o profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny – pionizator medyczny i platformę transferową – w swojej placówce. Przeznaczone dla dorosłych pionizatory ułatwiają podnoszenie pacjentów – niezdolnych do utrzymania pozycji pionowej – z pozycji siedzącej do wyprostowanej. Dziś w sprzedaży dostępne są różne rodzaje tego typu urządzeń. Są to nie tylko pionizatory statyczne, lecz i pionizatory dynamiczne. Pionizator dynamiczny pozwala pacjentowi dodatkowo samodzielnie się poruszać. Taki pionizator do nauki chodzenia może przy tym być wykorzystywany tak jak statyczny – czyli wyłącznie do podnoszenia chorego i utrzymania optymalnej pozycji wyprostowanej.

Poza pionizatorami przygotowaliśmy także profesjonalne platformy transferowe, które ułatwiają transportowanie pacjentów do innych pomieszczeń. Jeden opiekun nie tylko bez wysiłku spionizuje chorego z pozycji siedzącej, lecz również w stabilnej i wygodnej dla niego pozycji przewiezie go w potrzebne miejsce – wystarczy, że chory oprze się na podpórkach i pochyli do przodu.

Platformy transportowe i pionizatory dla niepełnosprawnych – najwyższy standard opieki

Pionizator rehabilitacyjny ułatwia personelowi opiekę nad chorymi. Opiekun samodzielnie zadba o podniesienie i utrzymanie stabilnej postawy chorego. Sprzęt w ogromnym stopniu odciąża kręgosłup pracownika, zapobiegając urazom czy schorzeniom od codziennego dźwigania osób starszych, chorych i niepełnosprawnych – a to ma duże znaczenie dla jakości pracy. Pionizator zwiększa także bezpieczeństwo opieki (znacznie zmniejsza ryzyko wypadków) oraz komfort pacjentów. Nasze sprzęty są wyposażone w specjalne, nieuwierające uprzęże (których po spionizowaniu można użyć do stabilizacji bioder), cztery punkty podparcia (a w tym wygodne platformy na stopy) i regulowane ruchome ramy jezdne. Kontroler i zasilanie pionizatora działają oddzielnie: można więc zastosować drugą baterię, gdy pierwsza się rozładuje.

Dla personelu, dla pacjenta, dla całej placówki: nowoczesny sprzęt medyczny podnosi standard opieki medycznej, zapewniając długofalowe korzyści. Zapraszamy!

Śledź nas na Facebooku