• Banner

  • Bezpieczne zakupy

    regulamin sklepu internetowego
  • Płatności

    Płatności
  • Paczkomaty Inpost

    Paczkomaty Inpost
Lustra korekcyjne
Lustro korekcyjne, lustra korekcyjne do gabinetów

Lustra korekcyjne

Lustra korekcyjne to lustra mające na celu pokazać obraz całego ciała osoby stojącej przed nim. Lustro korekcyjne składa się z polerowanego szkła, które odbija dokładny obraz całego ciała oraz siatki posturograficznej.

Aktywne filtry

Indeks: LK1

Lustro mające na celu pokazać obraz całego ciała osoby stojącej przed nim. Lustro składa się z polerowanego szkła, które odbija dokładny obraz całego ciała oraz siatki posturograficznej. Lustro posiada jedno skrzydło oraz kółka jedne. Konstrukcja lustra wykonana jest z drewna.

Cena 1 442,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: LK2

Lustro mające na celu pokazać obraz całego ciała osoby stojącej przed nim. Lustro składa się z polerowanego szkła, które odbija dokładny obraz całego ciała oraz siatki posturograficznej. Lustro posiada jedno skrzydło oraz kółka jezdne. Konstrukcja lustra wykonana jest ze stali.

Cena 1 373,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: LK3

Lustro mające na celu pokazać obraz całego ciała osoby stojącej przed nim. Lustro składa się z polerowanego szkła, które odbija dokładny obraz całego ciała oraz siatki posturograficznej. Lustro posiada trzy skrzydła w celu zapewnienia odbijania obrazu z wielu kątów oraz kółka jezdne.

Cena 2 428,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Śledź nas na Facebooku