• Banner

 • Bezpieczne zakupy

  regulamin sklepu internetowego
 • Płatności

  Płatności
 • Paczkomaty Inpost

  Paczkomaty Inpost
Urządzenia do jonoforezy i galwanizacji
Urządzenie do jonoforezy, prądy galwaniczne urządzenie

Urządzenia do jonoforezy i galwanizacji

Urządzenie do jonoforezy oraz galwanizacji może pomóc pacjentom zmagającym się z wieloma różnymi schorzeniami układu nerwowego, krwionośnego lub kostnego. Firma OCEAN ZDROWIA oferuje zaawansowane technicznie, działające w pełni bezinwazyjnie, bezpieczne i proste w obsłudze urządzenia do użytku domowego, jak i profesjonalnego.

Aktywne filtry

Indeks: Bio 10201

Kombajn 5w1 Beauty Pro BP100 - dzięki elektrodzie emitującej mikroprądy pozwala na wykonanie liftingu twarzy, szyi i dekoltu. Szeroki zakres działania mikroprądów wykorzystywany jest do ogólnej poprawy estetyki skóry, m.in.: blizny, przebarwienia czy redukcja cieni i worków pod oczami.

Cena 1 120,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Skuteczne urządzenie do jonoforezy oraz galwanizacji

W ofercie firmy OCEAN ZDROWIA znajdą Państwo wielofunkcyjne urządzenia łączące możliwości przeprowadzania kilku różnych rodzajów elektroterapii.

 • Aparat do galwanizacji – wytwarza w pełni bezpieczne dla pacjenta i niewywołujące bólu stałe prądy galwaniczne. Urządzenie do galwanizacji pobudza nerwy, zwiększa ukrwienie i działa przeciwbólowo, toteż znajduje szerokie zastosowanie w salonach kosmetycznych.
 • Aparat do jonoforezy – urządzenie do jonoforezy również opiera swe działanie na prądzie stałym, jednakże w tym wypadku głównym celem jest skuteczniejsze ukierunkowanie substancji aktywnych leków na zmienione chorobowo miejsca.

Jonoforeza powoduje zmniejszenie aktywności gruczołów potowych, dzięki czemu jest stosowana w leczeniu nadpotliwości stóp. Użycie jonoforezy pozwala na komfortowe prowadzenie terapii nadpotliwości – nie istnieje ryzyko wiotkości mięśni, uszkodzeń nerwów ani żadnych innych powikłań. Zabieg jest bezbolesny, a skóra pacjenta poddawana zabiegowi może utrzymywać przez chwilę niewielkie zaczerwienienie. Warto rozważyć przeprowadzenie terapii stóp, gdyż konsekwencje nieleczonej nadpotliwości występują nie tylko na podłożu fizycznym, ale mają też negatywny wpływ na samoocenę i komfort psychiczny.

Jak działają wielofunkcyjne urządzenia do elektroterapii?

Urządzenia do jonoforezy i galwanizacji wyposażono w szereg funkcji ułatwiających użytkowanie. Cyfrowy wyświetlacz parametrów terapii wyświetla wszystkie niezbędne informacje o zabiegu – w tym zalecane do użytku preparaty. Na podstawie wybranego programu urządzenie obniży natężenie prądu lub też zwiększy je w sposób automatyczny. Obniżanie natężenia prądu i zmiana innych parametrów mogą być też oczywiście przeprowadzanie manualnie. Dzięki temu zabiegi są zawsze w pełni bezpieczne i zachowują wysoką skuteczność.

Śledź nas na Facebooku