• Banner

 • Bezpieczne zakupy

  regulamin sklepu internetowego
 • Płatności

  Płatności
 • Paczkomaty Inpost

  Paczkomaty Inpost
Elektryczne stymulatory mięśni
Elektryczny stymulator mięśni, urządzenia EMS I TENS

Elektryczne stymulatory mięśni

Profesjonalny elektrostymulator mięśni to innowacyjne urządzenie, które w pełni bezinwazyjnie niesie ulgę w przewlekłych dolegliwości bólowych oraz wspomaga rozwój mięśni. Dzięki elektrostymulacji mięśni możliwe jest poprawienie sprawności fizycznej, a nawet spalanie tkanki tłuszczowej. Firma OCEAN ZDROWIA oferuje różnorodne urządzenia do elektrostymulacji, które przynoszą ulgę w bólu różnego pochodzenia i poprawiają jakość życia użytkownika.

Aktywne filtry

Indeks: BS119 BN-1002

Celem EMS z wykorzystaniem takich urządzeń, może być redukcja tkanki tłuszczowej w obrębie stymulowanych mięśni, reedukacja utraconej funkcji mięśnia lub grupy mięśni, zwiększenie siły i wytrzymałości, poprawa krążenia obwodowego, podniesienie temperatury zmniejszenie obrzęków lub rozgrzewka

Cena 1 333,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Elektrostymulator mięśni TENS/EMS

W ofercie firmy OCEAN ZDROWIA znajdą Państwo różne typy urządzeń do przeprowadzania terapii stymulacyjnej mięśni i nerwów. Mają one szerokie zastosowanie w dwóch głównych kategoriach:

 • stymulator TENS – to używany w terapii przeciwbólowej przyrząd, dzięki któremu możliwe jest, zablokowanie bodźców bólowych docierających do mózgu poprzez działanie prądami TENS na włókna nerwowe;
 • stymulator EMS – elektryczny stymulator mięśni również działa na włókna nerwowe, jednakże wymusza on skurcz mięśni, co prowadzi do zużycia energii. Efektem stymulacji mięśni jest ich zwiększona sprawność, ale są one też bardziej uwydatnione. Elektrostymulacja EMS wspomaga także przemianę materii, poprawia krążenie i wspiera przy wielu przewlekłych schorzeniach.

Profesjonalny elektrostymulator mięśni

W zależności od modelu można wykorzystać dostępne w tej kategorii urządzenia do treningu mięśni, elektrostymulacji twarzy i innych części ciała, ale impulsy elektryczne mogą też łagodzić bóle menstruacyjne. Dostępne są także urządzenia wykorzystujące inne rodzaj prądów, np. prądy interferencyjne.

Firma OCEAN ZDROWIA oferuje również występujący w kilku wariantach stymulator mięśni przeznaczony dla gabinetów rehabilitacyjnych oraz kosmetycznych. Tego rodzaju profesjonalny elektrostymulator mięśni to wielofunkcyjne, bezpieczne i proste w obsłudze urządzenie, które zostało jednocześnie wyposażone w wiele programów i różne poziomy szybkości pracy. Elektrostymulacja mięśni może być z powodzeniem wykorzystywana nie tylko do niesienia ulgi w bólu, ale także w zabiegach upiększających np. przy redukcji cellulitu.

Śledź nas na Facebooku