Filtruj według

Czas oczekiwania na produkt

Czas oczekiwania na produkt

Kraj pochodzenia produktu

Kraj pochodzenia produktu

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

 • 83,00 zł - 2 150,00 zł

Gwarancja

Gwarancja

Kolor

Kolor

 • Banner

 • Bezpieczne zakupy

  regulamin sklepu internetowego
 • Płatności

  Płatności
 • Paczkomaty Inpost

  Paczkomaty Inpost
Masażery ręczne
Masażer ręczny, pistolet do masażu

Masażery ręczne

Oferujemy masażery ręczne do przeprowadzenia masażu różnymi technikami.

Masażery ręczne do masażu wibracyjnego.

Masaż wibracyjny wykorzystuje drgania ręcznych masażerów dla których źródłem drgań może być prąd elektryczny, sprężone powietrze lub ciśnienie wody. Masaże wibracyjne zmniejszają napięcie mięśniowe, działają przeciwbólowo i rozluźniająco. Masażery ręczne do masażu wibracyjnego stosowane są w przypadku zespołów bólowych kręgosłupa, chorób układu oddechowego, nerwobóli, dyskopatii, zapalenia stawów, nadwagi i otyłości.

Masażery ręczne do masażu podczerwienią

Światło podczerwone ma działanie rozgrzewające, wnika w głębokie warstwy skóry. Masaż z podczerwienią może być wykonywany na całym ciele lub na wybranych jego partiach. Masażery ręczne do masażu podczerwienią są skuteczne w walce z cellulitem. Masażery ręczne do masażu opukującego, ostukującego. Masaż ostukujący to głęboko działający, odprężający masaż przez delikatne opukiwanie przypominające lekkie oklepywanie mięśni krawędziami dłoni. Skutecznie usuwa zgromadzone w mięśniach napięcia. Poprawia krążenie.
Masażery ręczne do masażu shiatsu

Masaż shiatsu wywodzi się z Japonii, a jego nazwa oznacza „naciskać kciukami”.Głównym celem masażu jest usprawnienie pracy całego organizmu.

Masaż wykonany masażerem ręcznymi do masażu shiatsu poprawia krążenie, rozluźnia napięte mięśnie i redukuje stres. Współcześnie masaż shiatsu zaleca używanie również dłoni, łokci, kolan, a nawet stóp. W naszej ofercie również wygodne w użyciu pasy masujące do masażu shiatsu

Aktywne filtry

Indeks: Hypervolt 2.0

HYPERVOLT 2 to wersja przenośnego masażera wibracyjnego od marki HYPERICE. Teraz oferuje Ci aż do 3 godzin pracy na jednym naładowaniu!  Lekki, praktyczny i poręczny! HYPERVOLT 2 oferuje cichy, komfortowy masaż, trzy poziomy prędkości do wyboru i wskaźnik poziomu nacisku.

Cena 1 618,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Śledź nas na Facebooku