• Banner

 • Bezpieczne zakupy

  regulamin sklepu internetowego
 • Płatności

  Płatności
 • Paczkomaty Inpost

  Paczkomaty Inpost
Aparaty do masażu stóp
Masażer do stóp, masażer do nóg poprawiający krążenie

Aparaty do masażu stóp

Masażer do stóp to urządzenie, które pozwoli w pełni zrelaksować się po ciężkim dniu. Zapewni rozluźnienie mięśni nóg oraz dobre samopoczucie w zaciszu własnego domu – bez konieczności udawania się do salonu masażu. Oferujemy zarówno klasyczne masażery do stóp, jak i hydromasażery pozwalające na relaksujący masaż połączony z kąpielą. Dostępne są również masażery w formie powietrznego trenera żył. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Aktywne filtry

Różnorodne masażery stóp

W tej kategorii znajdą Państwo trzy rodzaje masażerów stóp pozwalające na relaks w domowym zaciszu:

 • aparaty do masażu stóp metodą Shiatsu – takie urządzenie pozwoli na łagodne uciskanie odpowiednich miejsc w podeszwie stopy, co pobudzi krążenie krwi. Tego rodzaju masaż będzie działał przeciwbólowo, regenerująco oraz relaksująco. W niektórych modelach dostępna jest funkcja podgrzewania.
 • hydromasażery do stóp – taki aparat do masażu stóp pozwoli na masowanie stóp w wodzie. Z jego pomocą można wykonać dowolny rodzaj masażu – zarówno bąbelkowy, jak i masaż podczerwienią. Co więcej, do wody można dodać różne sole, olejki czy aromaty, dzięki czemu masaż będzie jeszcze przyjemniejszy. Hydromasażer stóp przyda się także w gabinecie kosmetycznym, gdyż taki masaż jest konieczny przed wykonaniem zabiegu pedicure.
 • powietrzni trenerzy żył – to urządzenie pozwalające na masaż łydek, które dodatkowo poprawia krążenie. Składa się z dwóch poduszek powietrznych, które na przemian są napełniane i opróżniane z powietrza, co uwalnia od uczucia napięcia. Jest polecane osobom borykającym się z uczuciem ciężkim i zmęczonych nóg.

Jak wybrać odpowiedni masażer stóp?

Masażer stóp dopasowany do potrzeb sprawi, że każde jego użycie będzie wyjątkowo relaksującym doświadczeniem. W przypadku zmęczonych stóp sprawdzi się masażer metodą Shiatsu, często wyposażony w takie funkcje dodatkowe jak podgrzewanie. Można również zdecydować się na hydromasażer zapewniający odprężający masaż podczas kąpieli stóp. Natomiast w przypadku zmęczonych łydek, odpowiednim wyborem będzie powietrzny trener żył.

Śledź nas na Facebooku