• Banner

  • Bezpieczne zakupy

    regulamin sklepu internetowego
  • Płatności

    Płatności
  • Paczkomaty Inpost

    Paczkomaty Inpost
Aparaty do masażu stóp
Masażer do stóp, aparat do masażu stóp

Aparaty do masażu stóp

Aparaty do masażu stóp wykorzystują masaż shiatsu, masaż podczerwienią lub działanie refleksologii.

Aparaty do masażu stóp metodą shiatsu łagodnie uciskają odpowiednie miejsca w podeszwie stopy. Masaże takie mają działanie przeciwbólowo, relaksująco oraz regenerująco. Aparaty do masażu stóp metoda shiatsu poprawiają krążenie krwi w stopach likwidując tym samym obrzęki.

Aparaty do masażu stóp wykorzystujące refleksologię poprawiają nie tylko kondycję samych stóp ale całego naszego ciała. Refleksologii, zakłada, że poszczególne punkty na stopie odpowiadają naszym organom wewnętrznym. Wrażliwość, bolesność, deformacja, obszaru refleksyjnego sygnalizuje o istnieniu zaburzenia w konkretnej części naszego ciała. Pobudzanie tych miejsc na stopach za pomocą aparaty do masażu stóp może nie tylko wspomóc pracę konkretnych narządów, ale i doprowadzić do ich samoregulacji.

Hydromasażery wykorzystują masaż bąbelkowy oraz masaż podczerwienią. Stopy zanurzane są w ciepłej wodzie, która przynosi zmęczonym stopom relaks i ukojenie. Do hydromasażera stóp dodać można różnego rodzaju sole, olejki i armaty uzyskując w ten sposób działanie zmiękczające, wygładzające stopy lub aromaterapię. Masaż hydromasażerem stóp jest konieczny przed wykonaniem zabiegu pedicure.

Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku