Filtruj według

Dostępność

Dostępność

  • Banner

  • Bezpieczne zakupy

    regulamin sklepu internetowego
  • Płatności

    Płatności
  • Paczkomaty Inpost

    Paczkomaty Inpost
Fotele masujące
Fotel masujący kręgosłup i plecy

Fotele masujące

Fotele masujące posiadają mechanizmy pozwalające w pełni zregenerować i zrehabilitować zastane, spięte i obolałe ciało. Dzięki masażowi w fotelu masującym relaksowi poddane zostaje całe nasze ciało: plecy, uda, pośladki i biodra. Oferowane przez nas fotele masujące są tak wygodne i ergonomiczne, że już samo siedzenie w nich ma odprężający i relaksujący wpływ na nasze ciało.

Niektóre z oferowanych przez nas foteli masujących posiadają kosmiczną wręcz funkcję Zero Gravity. Polega na ułożeniu ciała użytkownika w najbardziej odprężającej dla niego pozycji. Taką pozycję przyjmuje ciało astronauty, gdy zaśnie w nieważkości. Przy ułożeniu w pozycji zero gravity mięśnie, ścięgna i wiązadła są najbardziej rozluźnione. Jest to optymalna pozycja do masowania.

Wybierając dostępne w naszej ofercie fotele do masażu, m.in. elektryczne, można być pewnym ich jakościowego wykonania, solidności podzespołów oraz tego, że ich cena jest niezwykle korzystna. Staranne i profesjonalne wykonanie dotyczy zarówno wewnętrznych komponentów, z których zostały wykonane fotele masujące i do rehabilitacji, jak i ich zewnętrznej szaty, o czym świadczy obszycie z wytrzymałych materiałów. Każdy model przeznaczony do masażu pleców i kręgosłupa wyposażono w różnorodne, gotowe zestawy ustawień, co pozwala na szybkie znalezienie odpowiedniej konfiguracji.

Zaawansowane możliwości regulacji sprawiają, że da się z łatwością dopasować pracę urządzenia do bieżących potrzeb. O skuteczności wykonywanych działań stanowią również nowoczesne systemy skanowania czy lokalizowania ciała, dzięki czemu mechanizmy optymalnie dopasowują się do budowy anatomicznej osoby siedzącej. Wszystko to przekłada się na wyjątkowy komfort użytkownika również w zakresie sterowania i obsługi. Każdy oferowany fotel z funkcją masażu warto zamówić także z uwagi na korzystne ceny.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Śledź nas na Facebooku