• Banner

 • Bezpieczne zakupy

  regulamin sklepu internetowego
 • Płatności

  Płatności
 • Paczkomaty Inpost

  Paczkomaty Inpost
Elastyczne taśmy używany do tapingu stawów skokowych ochrona przed kontuzjami- 4 szt

Elastyczne taśmy używany do tapingu stawów skokowych ochrona przed kontuzjami- 4 szt

130632 Mueller

Miękka i rozciągliwa. Posiada warstwę kleju. Ma bardzo dużą przylepność. Świetnie utrzymuje się na ciele. Łatwa do oddzierania. Pozwala skórze oddychać. Doskonała do stosowania jako jednorazowy bandaż elastyczny.

108,00 zł
Brutto
Ilość
Zapytaj o darmową wysyłkę

Opis

Elastyczna taśma TEAR-LIGHT TAPE MUELLER - samoprzylepny bandaż o wszechstronnym zastosowaniu- 4 szt

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY. UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

Miękka i rozciągliwa. Posiada warstwę kleju. Ma bardzo dużą przylepność. Świetnie utrzymuje się na ciele. Łatwa do oddzierania. Pozwala skórze oddychać. Doskonała do stosowania jako jednorazowy bandaż elastyczny. To produkt medyczny, bardzo dobrej jakości - odpowiednio założony, zapewni Ci optymalną ochronę i wsparcie dla stawów. Sprawdzi się też jako pomoc po kontuzji.

TEAR-LIGHT TAPE - wygodny bandaż adhezyjny

Pamiętasz jak przy zakładaniu zwykłego bandaża koniec taśmy przypadkowo wysuwa Ci się z palców, a cały opatrunek rozpada się i musisz go zakładać ponownie? Z bandażem adhezyjnym TEAR-LIGHT taka sytuacja już Cię nie spotka! Bandaż adhezyjny TEAR-LIGHT jest samoprzylepny, z cienką warstwą kleju. Wszystkie warstwy świetnie do sobie przylegają. Nawet jeśli będziesz musiał poprawić jedną warstwę, poprzednie pozostaną nienaruszone. Co ważne, nie potrzebujesz do niego żadnego dodatkowego zapięcia! Wystarczy, że podczas zakładania owiniesz wybrane miejsce i dociśniesz koniec taśmy do całego opatrunku. Możesz zapomnieć o niewygodnych, ostrych zapinkach do bandaży. Nie będą Ci już potrzebne. Ten model bandaża sprawdzi się nawet podczas intensywnego treningu.

Ochrona podczas treningu

Bandaże adhezyjne są często wykorzystywane, np. podczas treningów terenowych czy ćwiczeń na siłowni. Model TEAR-LIGHT może stanowić świetne zabezpieczenie dłoni, nadgarstków czy palców. Może posłużyć też jako ochrona przed otarciami i poprawa chwytu.

Wsparcie i ochrona kontuzjowanego stawu

Bandaże elastyczne są często używane do kompresji okolic stawów. TEAR-LIGHT TAPE może być też doskonałą pomocą po lekkich urazach. Wielu sportowców i trenerów używa tego rodzaju taśmy do tapingu stawów skokowych - jako zabezpieczenie przed kontuzjami.

Cechy elastycznej taśmy TEAR-LIGHT TAPE:

 • bardzo rozciągliwa - idealnie dostosowuje się do kształtu ciała i pozwala Ci regulować stopień ucisku. Opatrunek dopasujesz indywidualnie do swoich potrzeb. Odpowienio założony będzie wspierał osłabione stawy.
 • samoprzylepna - posiada warstwę specjalnego kleju na wewnętrznej stronie. Dzięki temu poszczególne warstwy taśmy świetnie się do siebie przyklejają. Bandaż doskonale trzyma się skóry i nie rozwija.
 • nie potrzebujesz zapięcia - dzięki warstwie kleju, koniec bandaża przylega do całego opatrunku. Nie musisz używać żadnych zapinek ani zawiązywać jego końców. Zakładanie jest bardzo wygodne i szybkie.  
 • łatwy do oddzierania - z założeniem tego bandaża poradzisz sobie nawet wtedy, gdy nie będziesz miał przy sobie nożyczek. Jest doskonały do użycia na wycieczce lub boisku. Nie wymaga użycia żadnych dodatkowych narzędzi, więc jego aplikacja jest bardzo szybka. Zaoszczędzi Twój czas, kiedy nie będziesz mógł pozwolić sobie na dłuższą przerwę, np. w trakcie meczu. 
 • pozwala skórze oddychać - zapewnia bardzo dobrą wentylację. Zapobiega powstawaniu podrażnień. Zyskujesz komfort jego użytkowania nawet w bardzo ciepłe dni i podczas wymagającego treningu.
 • dostępna w kilku wariantach rozmiarowych - możesz wybrać odpowiednią dla siebie wersję - węższą lub szerszą. Węższa świetnie sprawdzi się, np. do okręcania palców. Szerszą szybko zabezpieczysz kolano lub kostkę.

Zastosowanie:

 • pomoc po urazie i kontuzji
 • ochrona i zwiększenie stabilizacji stawów
 • w celu uzyskania efektu kompresji
 • do mocowania opatrunków chłodzących i okładów
 • profilaktycznie, podczas uprawiania sportu i codziennej aktywności, aby wspomóc stawy i zapobiegać kontuzjom.

Zestaw składa się z:

 • Taśma biała lub czarna 5,0 cm x 6,9 m- 2 szt
 • Taśma biała lub czarna 7,5 cm x 6,9 m - 2 szt

Proszę o wybór koloru

22462.jpg

Szczegóły produktu
130632 Mueller
10 Przedmioty
8 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 13064 Mueller

Pamiętasz jak przy zakładaniu zwykłego bandaża koniec taśmy przypadkowo wysuwa Ci się z palców, a cały opatrunek rozpada się i musisz go zakładać ponownie? Z bandażem adhezyjnym TEAR-LIGHT taka sytuacja już Cię nie spotka! Bandaż adhezyjny TEAR-LIGHT jest samoprzylepny, z cienką warstwą kleju.

Cena 118,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: 2763

Terapia plastrami kinezjologicznymi to bardzo popularna metoda leczenia wykorzystywana przez fizjoterapeutów na całym świecie. Stosuje się ją po urazach i kontuzjach, przy schorzeniach przewlekłych oraz jako wsparcie podczas intensywnych treningów.

Cena 210,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Śledź nas na Facebooku