• Banner

 • Bezpieczne zakupy

  regulamin sklepu internetowego
 • Płatności

  Płatności
 • Paczkomaty Inpost

  Paczkomaty Inpost
Chodzik do poruszania się po domu, dla osób z problemami z kręgosłupem

Chodzik do poruszania się po domu, dla osób z problemami z kręgosłupem

243 9

Chodzik Modelito WP Home 500 przeznaczony jest do pomocy przy wstawaniu czy poruszaniu się osób z problemami z kręgosłupem, ze schorzeniami neurologicznymi (zaburzenia równowagi), nadwagą, zwyrodnieniem stawów,

1 750,00 zł
Brutto
Ilość
Zapytaj o darmową wysyłkę

Opis

Chodzik Modelito WP Home 500

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY. UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

Chodzik przeznaczony jest do pomocy przy wstawaniu czy poruszaniu się osób z problemami z kręgosłupem, ze schorzeniami neurologicznymi (zaburzenia równowagi), nadwagą, zwyrodnieniem stawów, reumatyzmem i innymi schorzeniami powodującymi poważne trudności i niemożność poruszania się bez pomocy z zewnątrz.

Oferowany chodzik Modelito WP Home 500 pomaga w poruszaniu się po domu osobom o ograniczonej sprawności ruchowej, oszczędzając stawy kończyn dolnych i zapewniając jednocześnie swobodę i samodzielność. Modelito WP Home 500 może być używany w domu lub na zewnątrz. Jednak  tylko na płaskiej i równej powierzchni.

Chodzik Modelito WP Home 500 pozwala na przyjęcie bezpiecznej pozycji siedzącej, a dokładniej siedząco – stojącej. Ergonomiczne siodełko ma sprężynę gazową (podobną jak w fotelach biurowych), dzięki czemu podnosi się samoczynnie podczas regulacji wysokości oraz podczas poruszania się i zapewnia dobrą amortyzację. Użytkownik przemieszcza się odpychając się nogami, a kiedy potrzeba, może zablokować koła przednimi hamulcami umieszczonymi przy kółkach  i pozostać bezpiecznie w jednym miejscu.

Modelito WP Home 500 jest chodzikiem zwinnym i lekkim, a bezpieczeństwo w poruszaniu się po domu zapewniają oprócz hamulców, cztery gumowe zderzaki (odbojniki) umieszczone na rogach urządzenia, nad kółkami. Zabezpieczają przed uszkodzeniem mebli i innych sprzętów domowych w razie najechania na nie. Chodzik Modelito WP Home 500 zapewnia również wygodne przemieszczanie się np. z krzesła, czy fotela na chodzik i odwrotnie.

Chodzi występuje w dwóch wersjach

 • 500 niutonów dla użytkowników o wadze 70-130 kg- brak
 • 300 niutonów la użytkowników o wadze 50-75 kg

Parametry techniczne:

 • Regulowana wysokość siodełka w zakresie: od 67 do 88cm

 • Szerokość siedziska 30 cm
 • Szerokość chodzika: 43 cm
 • Długość: 59 cm
 • Wysokość uchwytów: 86 cm
 • Waga produktu: 10 kg

13509.jpg

Szczegóły produktu
243 9
10 Przedmioty

Opis

Czas oczekiwania na produkt
2-3 dni
Kraj pochodzenia produktu
Francja
Gwarancja
2 lata
8 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 243 866

W kilka sekund zamienisz podpórkę czterokołową w pełni fukncjonalny wózek transportowy. Duże, 200mm koła dobrze sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz, co czyni SIT’N’ROLL 2 idealnym pomocnikiem dla aktywnych.

Cena 751,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: ECO Light II

Balkonik aluminiowy czterokołowy ECO Light Eco Light  umożliwia poruszania się w sposób bezpieczny i komfortowy. Odpowiednio duży rozmiar kół przednich umożliwi w łatwy sposób pokonywanie różnej wysokości krawężników i progów.

Cena 431,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: 286B

Balkonik stalowy czterokołowy 286B Stalowy balkonik do poruszania się w sposób bezpieczny i komfortowy. Odpowiednio duży rozmiar kół przednich umożliwi w łatwy sposób pokonywanie różnej wysokości krawężników i progów.

Cena 408,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Śledź nas na Facebooku