Składanie zamówień- warunki zawierania umowy sprzedaży


1. Zamówienia można składać przez całą dobę 7 dni w tygodniu każdego miesiąca kalendarzowego za pośrednictwem Sklepu Internetowego OCEAN ZDROWIA, e-mailem lub poprzez formularz zamówienia umieszczony na stronie internetowej. Zamówienia będą realizowane wyłącznie w dni powszednie tzn. od poniedziałku do piątku.

2. Zawarcie Umowy sprzedaży między Kupującym a Sprzedawcą następuje po uprzednim złożeniu przez Kupującego zamówienia w Sklepie Internetowym OCEAN ZDROWIA.

3. Po złożeniu zamówienia przez stronę internetową, OCEAN ZDROWIA niezwłocznie informuje o jego otrzymaniu przesyłając stosowną wiadomość na adres internetowy podany przez kupującego oraz jednocześnie przyjmuje zamówienie do realizacji. Z chwilą otrzymania przez Klienta powyższej wiadomości e-mail zostaje zawarta Umowa Sprzedaży między klientem a Sprzedawcą

4. Zamówienie składane poprzez stronę internetową za pośrednictwem formularza zamówienia jest skuteczne, jeśli Kupujący prawidłowo wypełni formularz zamówienia i prawidłowo poda dane kontaktowe, tj. imię i nazwisko, miejsce zamieszkania wraz z kodem pocztowym, na który towar ma być wysłany, numer telefonu kontaktowego oraz adres e-mail. W przypadku gdy podane dane nie są kompletne OCEAN ZDROWIA skontaktuje się z Kupującym.

5. Składając zamówienie, Kupujący wyraża zgodę na wystawianie i przesyłanie drogą elektroniczną, na wskazany przez siebie adres e-mail, elektronicznego obrazu dokumentów rozliczeniowych, w szczególności takich jak: faktury z załącznikami, faktury korygujące z załącznikami i formularzy. Faktura zostaje wystawiona w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.

6. Utrwalenie, zabezpieczenie oraz udostępnienie Klientowi treści zawieranej Umowy Sprzedaży następuje poprzez (1) udostępnienie niniejszego Regulaminu na stronie Sklepu Internetowego oraz (2) przesłanie Klientowi wiadomości e-mail. Treść Umowy Sprzedaży jest dodatkowo utrwalona i zabezpieczona w systemie informatycznym Sklepu Internetowego Sprzedawcy.

7. Sklep zastrzega sobie prawo do wycofania niektórych produktów ze sprzedaży


Termin wysyłki


1. Podstawą do rozpoczęcia procesu realizowania zamówienia i wysyłki towaru jest prawidłowo przesłany i wypełniony formularz zamówienia za pośrednictwem strony internetowej 
www.ocean-zdrowia.pl W przypadku zamówienia złożonego zarówno mailem jak i telefonicznie potwierdzenie złożonego zamówienia nastąpi e-mailem przesłanym zwrotnie przez OCEAN ZDROWIA.


2. Orientacyjny czas realizacji zamówienia trwa zazwyczaj od 2-30 dni roboczych. Z uwagi na to, iż wiele produktów z asortymentu Sklepu Internetowego OCEAN ZDROWIA zamawianych jest bezpośrednio od producenta, realizacja zamówienia może nastąpić w dwóch lub więcej przesyłkach. W przypadku produktów wykonywanych na zamówienie takich jak stoły rehabilitacyjne, leżanki, materace rehabilitacyjne, kształtki itp. czas realizacji zamówienia będzie ustalany indywidualnie z każdym Klientem. Czas realizacji zamówienia jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania zamówienia. Maksymalny czas realizacji zamówienia licząc od momentu płatności do momentu, aż produkt znajdzie się w rękach klienta wynosi 40 dni roboczych.


3. Przed odebraniem przesyłki od kuriera przez Kupującego należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub gdy plomby (taśmy) są zerwane, to należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się niezwłocznie z OCEAN ZDROWIA w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.


4. Towar wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu zamówienia lub podany telefonicznie lub drogą e-mailową. OCEAN ZDROWIA poinformuje Kupującego niezwłocznie o nieprawidłowo wypełnionym formularzu zamówienia, który uniemożliwia dokonanie wysyłki lub może ją opóźnić.


5. Miejscem realizacji dostaw towarów nabywanych za pośrednictwem sklepu jest wyłącznie terytorium Polski. Towar jest wysyłany przez dostawcę nabywcy za pośrednictwem przewoźnika , kuriera, poczty itp.( ryzyko utraty towaru ponosi nabywca) -  dokonanie dostawy towaru następuje z chwilą wydania towaru przewoźnikowi, który jest zobowiązany do jego dostarczenia, z tym momentem dostawca przenosi prawo do rozporządzaniem towarem jak właściciel.


6. Zmiany w zamówieniu mogą dokonywać się do momentu gdy Państwa zamówienie ma status zamówienia potwierdzonego.


7. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy (wysyłki) określonymi w cenniku transportu w przypadku, gdy dostawa dotyczy tylko jednego produktu dostępnego w sklepie
 www.ocean-zdrowia.pl W przypadku jednak, kiedy Kupujący dokonuje jednego lub kilku produktów wymagających zamówienia u producenta lub sprowadzenia na indywidualne zamówienie, to wysokość opłat za dostawę uzależniona będzie od rodzaju transportu oraz sposobu płatności, o czym Kupujący zostanie poinformowany w sposób i w terminie określonym

  • Przesyłka kurierska
  • Paczkomaty Inpost

8. Sklep nie umożliwia odbioru osobistego towaru

raty przez internet leasing przez internet

Śledź nas na Facebooku

raty przez internet leasing przez internet