Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły

Dołącz do nas na Facebooku

Okazje

Brak okazji

Zamówienia złożone w naszym sklepie internetowym nakładają na konsumenta obowiązek zapłaty.

Poniżej przedstawiamy dostępne formy płatności za zakupione towary.

- ZAPŁATA TRADYCYJNYM PRZELEWEM LUB WPŁATA NA KONTO

Klient po zatwierdzeniu zamówienia powinien dokonać przelewu na nasz rachunek bankowy, numer rachunku podany zostaje podczas zatwierdzania zamówienia oraz przychodzi w e-mailu potwierdzającym zamówienie.

Zapłacić należy w terminie do 7 dni kalendarzowych od daty złożenia zamówienia poprzez wykonanie przelewu z własnego banku na jeden z poniższych rachunków:

ING BANK ŚLĄSKI 56 1050 1142 1000 0092 1057 0470

mBank 64 1140 2004 0000 3602 7568 6982

lub wpłacając gotówkę na nasz rachunek w banku, na poczcie lub w agencjach przyjmujących wpłaty gotówkowe na rachunki bankowe.

- PRZELEW ELEKTRONICZNY Z KONTA PRZEZ PAYBYNET

Zapłata przez PayByNet

Opcja płatności dostępna dla klientów posiadających rachunek bankowy w bankach przedstawionych na ikonach

Klient aby zapłacić przez "Płacę przez PayByNet" powinien kliknąć ikonkę swojego banku, tego w którym ma swoje konto aby zapłacić przelewem z banku. Po kliknięciu wybranej ikony następuje przeniesienie na stronę podsumowującą zamówienie, gdzie klient powinien kliknąć przycisk "ZAPŁAĆ" aby dokonać płatności, wtedy zostanie przeniesiony na stronę PayByNet ,gdzie powinien dokończyć realizację płatności. Zapłacić należy do 30 minut od zatwierdzenia zamówienia.

PayByNet to system gwarantowanych płatności internetowych opracowany przez Krajową Izbę Rozliczeniową S.A. specjalnie na potrzeby handlu elektronicznego. To obecnie najszybszy sposób płatności w Internecie, dzięki któremu zamówienie może zostać zrealizowane od razu po zatwierdzeniu przelewu przez klienta. PayByNet to uznany przez Narodowy Bank Polski system autoryzacji i rozliczeń. Obsługę PayByNet realizuje Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. (KIR S.A) - NAJBEZPIECZNIEJSZY I NAJSZYBSZY OPERATOR NA POLSKIM RYNKU. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat z tytułu płatności przez PayByNet.

- ZAKUPY NA RATY PRZY UŻYCIU PLATFORMY RATALNEJ

Platforma Ratalna umożliwia wygodne robienie zakupów na raty przez internet, bez wychodzenia z domu! Zakupy na raty przez internet to rewelacyjne rozwiązanie dla klientów, chcących bez nadmiernego obciążania budżetu i angażowania środków własnych, w prosty i szybki sposób sfinansować swoje zakupy. Kupując poprzez Platformę Ratalną masz pewność, że Twoja transakcja przebiegnie szybko i bezpiecznie.

Jak to działa?

Procedura zakupu

Wybierz produkty, które Cię interesują z naszego sklepu internetowego
Wypełnij wniosek ratalny. Dane przesyłane w formularzu są zabezpieczone certyfikatem SSL, dzięki czemu masz pewność, że nie trafią w niepowołane ręce.
Po pozytywnej decyzji banku telefonicznie zostaną przedstawione warunki. W ciągu 24 godzin za pośrednictwem kuriera są wysyłana dwa egzemplarze umowy kredytu.
Po otrzymaniu umowy i pozytywnej weryfikacji przystępujemy do realizacji zamówienia.
Ciesz się nowo zakupionym towarem!