Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły

Dołącz do nas na Facebooku

Okazje

Brak okazji

Termin i koszty wysyłki


1. Podstawą do rozpoczęcia procesu realizowania zamówienia i wysyłki towaru jest prawidłowo przesłany i wypełniony formularz zamówienia za pośrednictwem strony internetowej www.ocean-zdrowia.pl W przypadku zamówienia złożonego zarówno mailem jak i telefonicznie potwierdzenie
złożonego zamówienia nastąpi e-mailem przesłanym zwrotnie przez OCEAN ZDROWIA.
2. Orientacyjny czas realizacji zamówienia trwa zazwyczaj od 2-14 dni roboczych. Z uwagi na to, iż wiele produktów z asortymentu Sklepu Internetowego OCEAN ZDROWIA zamawianych jest bezpośrednio od producenta, realizacja zamówienia może nastąpić w dwóch lub więcej
przesyłkach. W przypadku produktów wykonywanych na zamówienie takich jak stoły rehabilitacyjne, leżanki, materace rehabilitacyjne, kształtki itp. czas realizacji zamówienia będzie ustalany indywidualnie z każdym Klientem. Czas realizacji zamówienia jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania zamówienia.
3. Przed odebraniem przesyłki od kuriera przez Kupującego należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub
gdy plomby (taśmy) są zerwane, to należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się niezwłocznie z OCEAN ZDROWIA w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Brak stwierdzenia nieprawidłowości w zakresie stanu ilościowego
lub jakościowego przesyłki przy odbiorze może mieć negatywny wpływ na wynik rozpatrzenia roszczeń z tytułu uszkodzenia lub okradzenia przesyłki w transporcie i wydłużyć termin reklamacji w tym zakresie do 30 dni roboczych.
4. Towar wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu zamówienia lub podany telefonicznie lub drogą e-mailową. OCEAN ZDROWIA poinformuje Kupującego niezwłocznie o nieprawidłowo wypełnionym formularzu zamówienia, który uniemożliwia dokonanie wysyłki lub może ją opóźnić.
5. Towar jest dostarczany za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich. Miejscem realizacji dostaw towarów nabywanych za pośrednictwem sklepu jest wyłącznie terytorium Polski.
6. Zmiany w zamówieniu mogą dokonywać się do momentu gdy Państwa zamówienie ma status zamówienia potwierdzonego. Nie mogą Państwo zmienić, anulować zamówienia, które zostało już wysłane.
7. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy (wysyłki) określonymi w cenniku transportu w przypadku, gdy dostawa dotyczy tylko jednego produktu dostępnego w sklepie www.ocean-zdrowia.pl W przypadku jednak, kiedy Kupujący dokonuje jednego lub kilku produktów wymagających zamówienia u producenta lub sprowadzenia na indywidualne zamówienie, to wysokość opłat za dostawę uzależniona będzie od rodzaju transportu oraz sposobu płatności, o czym Kupujący zostanie poinformowany w sposób i w terminie określonym.
8. W przypadku, gdyby Kupujący nie odebrał przesyłki pomimo podjętej próby doręczenia towaru, to w takim przypadku ponosi koszty transportu tego towaru nawet wówczas kiedy w potwierdzeniu zamówienia pro-forma otrzymał możliwość bezpłatnej dostawy tego towaru.
9. Orientacyjne koszty transportu są następujące:


Przesyłka kurierska do 30 kg - 20,00 zł*

UWAGA!
*Przedstawione koszty transportu ukazują  orientacyjną wartość. Koszty transportu ustalane są każdorazowo indywidualnie. W przypadku kupna wielu produktów koszty przesyłki zostaną przekalkulowane i dopasowane do wielkości zamówienia. Prosimy przed zakupem o kontakt z biurem handlowym biuro@ocean-zdrowia.pl   gdyż  istnieje grupa produktów o niestandardowych gabarytach i wadze (m.in. stoły rehabilitacyjne, PUR, UGUL, sprzęt sportowy, materace sypialniane), dla których koszty transportu są ustalane indywidualnie.