raty przez internet leasing przez internet


Termin i koszty wysyłki


1. Podstawą do rozpoczęcia procesu realizowania zamówienia i wysyłki towaru jest prawidłowo przesłany i wypełniony formularz zamówienia za pośrednictwem strony internetowej www.ocean-zdrowia.pl W przypadku zamówienia złożonego zarówno mailem jak i telefonicznie potwierdzenie złożonego zamówienia nastąpi e-mailem przesłanym zwrotnie przez OCEAN ZDROWIA.
2. Orientacyjny czas realizacji zamówienia trwa zazwyczaj od 2-14 dni roboczych. Z uwagi na to, iż wiele produktów z asortymentu Sklepu Internetowego OCEAN ZDROWIA zamawianych jest bezpośrednio od producenta, realizacja zamówienia może nastąpić w dwóch lub więcej przesyłkach. W przypadku produktów wykonywanych na zamówienie takich jak stoły rehabilitacyjne, leżanki, materace rehabilitacyjne, kształtki itp. czas realizacji zamówienia będzie ustalany indywidualnie z każdym Klientem. Czas realizacji zamówienia jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania zamówienia. Maksymalny czas realizacji zamówienia licząc od momentu płatności do momentu, aż produkt znajdzie się w rękach klienta wynosi 30 dni roboczych.
3. Przed odebraniem przesyłki od kuriera przez Kupującego należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub gdy plomby (taśmy) są zerwane, to należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się niezwłocznie z OCEAN ZDROWIA w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.
4. Towar wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu zamówienia lub podany telefonicznie lub drogą e-mailową. OCEAN ZDROWIA poinformuje Kupującego niezwłocznie o nieprawidłowo wypełnionym formularzu zamówienia, który uniemożliwia dokonanie wysyłki lub może ją opóźnić.
5. Miejscem realizacji dostaw towarów nabywanych za pośrednictwem sklepu jest wyłącznie terytorium Polski. Towar jest wysyłany przez dostawcę nabywcy za pośrednictwem przewoźnika , kuriera, poczty itp.( ryzyko utraty towaru ponosi nabywca) -  dokonanie dostawy towaru następuje z chwilą wydania towaru przewoźnikowi, który jest zobowiązany do jego dostarczenia, z tym momentem dostawca przenosi prawo do rozporządzaniem towarem jak właściciel.
6. Zmiany w zamówieniu mogą dokonywać się do momentu gdy Państwa zamówienie ma status zamówienia potwierdzonego.
7. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy (wysyłki) określonymi w cenniku transportu w przypadku, gdy dostawa dotyczy tylko jednego produktu dostępnego w sklepie www.ocean-zdrowia.pl W przypadku jednak, kiedy Kupujący dokonuje jednego lub kilku produktów wymagających zamówienia u producenta lub sprowadzenia na indywidualne zamówienie, to wysokość opłat za dostawę uzależniona będzie od rodzaju transportu oraz sposobu płatności, o czym Kupujący zostanie poinformowany w sposób i w terminie określonym.

8. Orientacyjne koszty transportu są następujące:


Przesyłka kurierska do 30 kg - 20,00 zł*

UWAGA!
*Przedstawione koszty transportu ukazują  orientacyjną wartość. Koszty transportu ustalane są każdorazowo indywidualnie. W przypadku kupna wielu produktów koszty przesyłki zostaną przekalkulowane i dopasowane do wielkości zamówienia. Prosimy przed zakupem o kontakt z biurem handlowym biuro@ocean-zdrowia.pl   gdyż  istnieje grupa produktów o niestandardowych gabarytach i wadze (m.in. stoły rehabilitacyjne, PUR, UGUL, sprzęt sportowy, materace sypialniane), dla których koszty transportu są ustalane indywidualnie. Każdorazowo przy składaniu zamówienia, podany jest koszt wysyłki danego towaru.


Płatności


1.Na każdy sprzedany towar OCEAN ZDROWIA wystawia dowód zakupu.

ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM NAKŁADAJĄ NA KONSUMENTA OBOWIĄZEK ZAPŁATY.

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY DOSTĘPNE FORMY PŁATNOŚCI ZA ZAKUPIONE TOWARY.

- ZAPŁATA TRADYCYJNYM PRZELEWEM LUB WPŁATA NA KONTO

Klient po zatwierdzeniu zamówienia powinien dokonać przelewu na nasz rachunek bankowy, numer rachunku podany zostaje podczas zatwierdzania zamówienia oraz przychodzi w e-mailu potwierdzającym zamówienie.

Zapłacić należy w terminie do 7 dni kalendarzowych od daty złożenia zamówienia poprzez wykonanie przelewu z własnego banku na jeden z poniższych rachunków:

ING BANK ŚLĄSKI 56 1050 1142 1000 0092 1057 0470

mBank 64 1140 2004 0000 3602 7568 6982

lub wpłacając gotówkę na nasz rachunek w banku, na poczcie lub w agencjach przyjmujących wpłaty gotówkowe na rachunki bankowe.

- PRZELEW ELEKTRONICZNY Z KONTA PRZEZ PAYBYNET

Opcja płatności dostępna dla klientów posiadających rachunek bankowy w bankach przedstawionych na ikonach

Klient aby zapłacić przez "Płacę przez PayByNet" powinien kliknąć ikonkę swojego banku, tego w którym ma swoje konto aby zapłacić przelewem z banku. Po kliknięciu wybranej ikony następuje przeniesienie na stronę podsumowującą zamówienie, gdzie klient powinien kliknąć przycisk "ZAPŁAĆ" aby dokonać płatności, wtedy zostanie przeniesiony na stronę PayByNet ,gdzie powinien dokończyć realizację płatności. Zapłacić należy do 30 minut od zatwierdzenia zamówienia.

PayByNet to system gwarantowanych płatności internetowych opracowany przez Krajową Izbę Rozliczeniową S.A. specjalnie na potrzeby handlu elektronicznego. To obecnie najszybszy sposób płatności w Internecie, dzięki któremu zamówienie może zostać zrealizowane od razu po zatwierdzeniu przelewu przez klienta. PayByNet to uznany przez Narodowy Bank Polski system autoryzacji i rozliczeń. Obsługę PayByNet realizuje Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. (KIR S.A) - NAJBEZPIECZNIEJSZY I NAJSZYBSZY OPERATOR NA POLSKIM RYNKU. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat z tytułu płatności przez PayByNet.

- ZAKUPY NA RATY PRZY UŻYCIU PLATFORMY RATALNEJ

Platforma Ratalna umożliwia wygodne robienie zakupów na raty przez internet, bez wychodzenia z domu! Zakupy na raty przez internet to rewelacyjne rozwiązanie dla klientów, chcących bez nadmiernego obciążania budżetu i angażowania środków własnych, w prosty i szybki sposób sfinansować swoje zakupy. Kupując poprzez Platformę Ratalną masz pewność, że Twoja transakcja przebiegnie szybko i bezpiecznie. Dane kredytodawcy to "Platforma" Sp. z o.o. ul. Cyfrowa 2, 71-441 Szczecin

Śledź nas na Facebooku